№1751024 PEPSI
Летів вчора на море, побачив цікаву історію.
Турбулентність, трохи нервових реакцій пасажирів, а потім літак трусонуло так, що він почав завалюватись вліво. Мертва тиша у салоні. І тут дві стюардеси, які прищебнуті сидять поруч, починають показово посміхатися і одна почала іншій розказувати якийсь анекдот.
Одна пасажирка зрозуміла що це натяк на те що ситуація песдець і закатила істерику.
Ледве втихомирили. Літак вирівняли. Якось долетіли.

Я так розумію, що бортперсонал вчать як поводитись при нештатних ситуаціях, та зберігати і випромінювати спокій. Але показушний анекдот у виконанні двох поганих акторок у мертвій тиші - це було за межами :-)))
Контрапродуктивно ×100.
:)
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]