А, ти про знаменитий "веслувальний" перформанс уболівальників Norway national football team.
Під час цього перформансу норвезькі фани часто скандують:
**"Ro! Ro! Ro!"** (від норвезького *ro* — «гребти» або «веслувати»),
або вигукують ритмічне **"Heia Norge!"** («Вперед, Норвегіє!»), синхронно імітуючи рухи веслами. Саме "Ro! Ro! Ro!" найчастіше асоціюється з їхнім "човновим" перформансом на трибунах.
Цей жест став своєрідною візитівкою норвезьких уболівальників і відсилає до морських та вікінгських традицій Норвегії.
©
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]