Взагалі відмічають, що Штати і країни що приймають Мундіаль, перелаштувалися на гостинність і класно все це сприймають перформанси фанів. Бачив як Шкоти Scotland fans the Tartan Army з волинками пиздують по пляжу в Маямі Флорида. Потім тіж Норги на ТаймзСквер в НЙС. Потім традиційно помаранчеві нідерландці зі своєю хвилею в Остін Техас чи десь там. Дуже красивий перформанс показали. Таке зближення народів і цінностей .
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]