▶
Наші повідомляють, що зафуячили всі шість запущених кацапами балістичних Іскандерів. Якщо правда, то хз, можливо тут вже і якісь нові вітчизняні розробки спрацювали, а не лише Патріоти.
← попереднє · →/space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]