Здається в -19 му році француз з реактивним ранцем перелетів Ла-Манш. І вже він на параді до дня незалежності пролетів над всією технікою, що завезли на парад у 20-му. Після цього почали викладати відео вже багато хто, як на морях-океанах маленьке щось з 10-ом хлопців з рюкзаками злітають і переміщаються на великий корабель десь за пів кілометра. Ще в -22 ютюб підсовував таке. І де ті ранценосці зараз? Як швидко змінились підходи до ведення війни.
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]