sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751021 вiд 2026-06-27 15:30:30фламінго прилетіли в завод титан-барикади (це, сука, петров-водкін 2.0)як завжди на болотах назви - «ахуйєтітєльні»я підозрюю що за часів совка на заводі «барикади» працювали зеки чи інші «схожі» персонажі, яким повезло і їх до гулагу не довезлитому що на заводі з назвою «барикаи» потрібно працювати 24 на 7 тільки за похльобку і стакан води. по іншому - не уявляю--------Це слово тягнеться ще з часів Російської імперії та більшовицького перевороту.У 1914 році у Царицині (майбутньому Сталінграді, а нині Волгограді) збудували великий гарматний завод.Після приходу до влади більшовиків у 1922 році заводу дали пафосну пролетарську назву «Баррикады» — на честь революційних барикад та «боротьби робітничого класу».