olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·🤡·😠·😄·😢·№ 1751048 вiд 2026-06-27 23:20:42Philus, я знаю, що Америка розколата. Та тут поряд і Польща, наприклад, розколота так само як і США. Так само. Я прочитав тут одного мудрого чувака, який сам з Долини в IT стартапах. І він крім американського пашпорту має іспанський і ізраїльський, так він каже, як Американці не розуміють Європу, як тут все заточене на те щоб отримувати задоволення від життя, і так само каже як Європейці бояться Америку з певних причин. Так він каже що Мундіаль показує, що спільного набагато більше, ніж різного. І що можна знайти спільні цінності життя.