ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·🤡·😠·😄·😢·№ 1751110 вiд 2026-06-28 13:26:06Voxa (Запоріжжя) № 1751109 вiд 2026-06-28 12:58:31 Цікаво було б, якби Алжир плюнув на те, що доведеться грати з Іспанією, і не став пропускати останній гол. А так через турнірні розклади вийшло, що не тільки нічия всіх влаштовувала, а ще й перемога не влаштовувала одну з команд. Тому це договорняк без необхідності домовлятись просто по факту взаємної вигоди від результату.