PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·🤡·😠·😄·😢·№ 1751127 вiд 2026-06-28 19:22:51Австрія виконала завдання мінімум - вийшла в плей-офф. Щоправда при 2:3 Рангнік нервово закурив :-). Далі - Іспанія. Буде цікаво. Австрії втрачати особливо нічого. Іспанії треба доводити статус гранда. Щось типу Верховен проти Усика. Доречі Усик таки пішов на пенсію і станцює на прощання всього 1 раз. Ласт денс. Головне щоб на ласт денс не було Верховена, Кабаєла, Фьюрі, Джошуа і Дюбуа. :)