Star [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·🤡·😠·😄·😢·№ 1300021 вiд 2012-08-01 22:18:20Татишо.. наче працює… Піду PDA-версію піднімати. Бо отець РЈР повторні роди приймати відмовівся і десь пиячить в одну пику, падлюка.