Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751026 вiд 2026-06-27 16:21:06Це не Україна в залупу лізе. Це партнери бачать що у Росії невдачі, і у них страху поменшало. Поки що це поляки. Але згодом можуть і американці, наприклад. Відключать старлінки, щоб зробити Україну поступливою. У них немає задачі щоб Україна перемогла, у них задача балансувати свої інтереси. У Польщі вже кажуть, що Україна, яка перемогла Росію набагато більша небезпека для Польщі ніж Росія. Їм вигідна слабка і зруйнована Україна, але щоб якось існувала між ними і Росією. Які в України будуть кордони, скільки тут людей житиме нікого не цікавить. Крім українців. Ну і в ЄС Україна не буде, на цій темі треба ставити хрест.