Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·🤡·😠·😄·😢·№ 1751113 вiд 2026-06-28 14:34:21VVV № 1751112 ну да, навряд чи це був договорняк в прямому сенсі, шоб прям до матчу домовились і розписали сценарій. Це вийшов договорняк ситуативний. Коли Алжир забив на 90-й хвилині, думаю самі охуїли чи не більше за Австрію. Так буває, вірніше так склалось. А найбільше непощастило Ірану :)