🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд та ж не москаль :

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750589 вiд 2026-06-22 13:34:27

В армії (хто за кордоном служив) нам видавали по 18 пачок гуцульських, або печерних. перші були байтові. коли діставав зп по купляв пряму дукат по 3 чеські комуни (30 коп)

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750587 вiд 2026-06-22 13:27:08

Папіроси Друг 30 коп.?

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750568 вiд 2026-06-22 01:38:52

Fozzey
№ 1750565
в 70-х, початок 80-х я в мяких не памятаю, тільки у твердих по 60 коп. 100%. Це було дорого проти 30 коп. «орбіти», при майже однаковій якості.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750560 вiд 2026-06-21 23:45:47

Batyj
№ 1750541
майже все так, тільки в мяких пачках були ще довгі Ява100, не памятаю точно, але 50 коп здається. Космос 60коп, решта у твердих типу Кишиньов, Флуераш по 40коп.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750557 вiд 2026-06-21 23:19:01

klirik
є 1750505
+!!!

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750471 вiд 2026-06-21 00:25:41

1750376
А ти, герою з екзилії, коли свого язика в миску засунеш

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749334 вiд 2026-06-06 22:22:30

olma
№ 1749329
А ти не вважаєш цинізмом присутність більшості скорботних квпрталівців на цій знимці

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749333 вiд 2026-06-06 22:21:37

olma
№ 1749329
А ти не вважаєш цинізмом присутність більшості скорботних квпрталівців на цій знимці

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749324 вiд 2026-06-06 22:01:37

yagshamash
№ 1749319 вiд 2026
Вочевидь, що ти, дурню великомудрий, абсолютно не в курсі ситуації, як і в Україні, так і на Закарпатті з мадярами зокрема, але щоб щось не 3,14. нути не можеш
Е

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749289 вiд 2026-06-05 19:59:06

1749271
+++

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749111 вiд 2026-06-01 20:16:25

Batyj
є 1749027
здається, ти сам нажерся

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749110 вiд 2026-06-01 20:13:39

klirik
є 1749018 вiд 2026-05-31 19:02:24

Але звісно, зараз усім збірним і клубам треба максимально дистанціюватись від Польщі і переїджати в іншу країну
================================
куди, наприклад?

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747351 вiд 2026-05-04 22:23:08

Ші розповідає: та чинний Президент України, чий образ трансформувався від позасистемного політика до символу національного опору під час повномасштабної війни з Росією. Основні характеристики та етапи діяльності: Дополітичний бекграунд: Здобув популярність як успішний медіаменеджер, актор та керівник студії «Квартал 95». Має юридичну освіту, отриману в Криворізькому економічному інституті. Стиль управління та амбіції: Аналітики характеризують його як молодого та амбітного лідера, який продемонстрував стійкість характеру та небажання бути лише «інструментом» у руках свого оточення чи Офісу Президента. Символ опору: Після 24 лютого 2022 року його постать стала ключовою у мобілізації як українського суспільства, так і міжнародної підтримки. Електоральна підтримка: Переміг на виборах 2019 року з рекордним результатом, виступаючи від партії «Слуга Народу», яка згодом сформувала першу в історії України монобільшість у парламенті. Конституційні обов'язки: Згідно з Конституцією, виступає як Глава держави, гарант суверенітету та територіальної цілісності України.

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747349 вiд 2026-05-04 22:10:53

Якщо не вистачає мізків самому зрозуміти хто є хто, то користуйтеся ШІ, бажано в різних варіантах. Вибирайте той, що більше сподобається.

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747279 вiд 2026-05-03 22:54:47

Чемпіони Європи 1976

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747277 вiд 2026-05-03 22:44:06

Jen
№ 1747234 вiд 2026-05-03 18:19:31

Оце так Мотя!
≠===
А чому Мотя? Для мене Мотя -це кличка мого й сьогоднішнього друга, колишнього гравця зіркових Карпат, запрошеного після їх тріумфу в ДК, там травма в першому сезоні, але далі успішна кар'єра в одній з укр. команд першої ліги. Можливо хтось зі стартерів його й згадає, на всяк випадок капітан зб. срср у-16,18? - віце чемпіонів європи

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747276 вiд 2026-05-03 22:17:43

sk (acer chromebook)
є 1747210
Дерижаблів для повного бракує

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747131 вiд 2026-05-01 22:13:36

№ 1747126 вiд 2026-05-01 21:21:26

2 LAZY
№ 1747048
Які тільки ідеї не намагаються прикрити тими, хто в окопах.
_–≠===========
Ой, блять, якраз вас двох з лейзіком і єнотом в придачу в окопах собі уявляю…

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746957 вiд 2026-04-29 23:45:41

Voxa (Запоріжжя)
№ 1746951
шкода пацана.. після початку війни ШД тимчасово базувався в ужгороді, Міша після загальних тренувань, лишався сам на полі, крім з мячем спринт-забіги, швидкість просто зашкалювала, як і власне настирство. дуже перспективно виглядав, і простий був у спілкуванні

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746949 вiд 2026-04-29 23:33:59

Starik (Україна, Київ)
№ 1746945
в школі багато чого навчали, тільки н-д про шевченківський райсуд м. Києва навіть на факультативах не згадувалось.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger