🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд Coder :

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750919 вiд 2026-06-25 20:26:20

Kaizer
№ 1750918

Отож бо і воно, що ніяк! Потужностей для випуску Євро 5 бракує, вони його фізично не можуть продукувати в потрібних кількостях. Змінювати законодавство в сторону послаблення екологічних норм, мабуть, довго. Тому уряд просто дозволив продавати бодягу Євро-3 під виглядом Євро-5.

А двигуни вже говорять. Вже є історії, де москвичі заправляють свої Range Rover'и на трасі хоч чимось, ідуть 100-150км - двигун глохне, не заводиться, і вони урочисто повертаються в москву на евакуаторі.

Про Казахстан писав нижче, їм самим бракує. Можуть Люті і FP-1 ловити, там баки великі :)

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750915 вiд 2026-06-25 19:04:03

Kaizer
№ 1750912

Так вже. В них уряд офіційно дозволив випускати бензин Євро-5 «з характеристиками Євро-3».

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750904 вiд 2026-06-25 16:56:52

sk
№ 1750902

> коли хуйлостан зупинить експорт нафтопродуктів…

Якщо мені не зраджує памʼять, то заборону на експорт бензинів вони ввели ще минулого року в серпні (власне, коли почався більш-менш системний НПЗ-цид), і вона досі діє. Про заборону експорту дизеля (вони експортували 40% від виробленого), вони почали говорити кілька тижнів тому.

Щодо казахів, то саме сьогодні в новинах було, що вони знизили до 0 ввізні мита на ГСМ, щоб уникнути дефіциту. Тобто вони самі будуть купувати в Китаю, їм не до експорту.

Ну і по цінах, то ціни там дуже різні. На заправках великих (вертикально інтергрованих) мереж, ціни такі, як ти кажеш, а дрібних ціни пишуть вже за 100 мл, бо розрядів не вистачає, і там ціни вже трішки вище наших.

В мене основне питання: чи вистачить нам засобів, щоб потримати такий темп уражень (як deep strike, так і middle strike) ще хоча б протягом 3-4 місяців. Друге питання: як швидко (і ефективно) орки адаптуються до наших ударів і почнуть протидіяти.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749655 вiд 2026-06-12 11:44:24

sk (здалеку…)
№ 1749651

До речі, маю питання, щодо рейтингу Ястремської. Ось тут:

https://live-tennis.eu/en/wta-live-ranking

є колонки:

Pts - це live rating
Next - рейтинг у випадку виграшу наступного матчу
Max - рейтинг у випадку виграшу турніру

В Ястремської Next співпадає з Pts, і це, здається, вже другий матч поспіль (перед матчем з Бейлек в неї так само було 1126).

Чи є якесь пояснення цьому?

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749193 вiд 2026-06-03 17:04:08

sk (здалеку…)
№ 1749192

Смєшались в кучу коні, люді (с) :)

Стародубцева після Рибакіної програла невідомій (принаймні мені) китаянці. Шнайдер програла Олійникова (після важкої, але не дуже рейтингової перемоги), але загалом ідея зрозуміла… Сподіваюсь, так і станеться.

Тепер тримаємо кулаки, щоб Марта не програла своїй голові.

Coder(Lviv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744215 вiд 2026-03-25 00:30:46

OlegSh
№ 1744206

Сьогодні прилетіло в район комплексу Бернардинського монастиря (церква Святого Андрія). Там зйомки також були, але не дуелі (дуель - це Вірменська церква).

https://secretland.info/uk/three-musketeers/

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687762 вiд 2024-04-06 15:03:49

пробегавший (пробегавший)
№ 1687757

Я не в ринку, просто позаминулого року для себе обирав. Зробив порівняльну табличку. Згрубша, чим більша ємність, тим дешевша ціна кВт*год. Ну, і Папка правий, краще, щоб акумулятор був літій-залізофосфатний, вони більш живучі.

Щодо конкретної моделі, то тут вже потрібно дивитися на цілі/задачі. Від цього вже обирати форм-фактор, ємність, потужність.

В мене вдома стоїть стаціонарний комплект: ДБЖ на 5кВт + LiFePO4 акумулятор на ~7кВт*год. Це виходить сильно дешевше ніж зарядна станція. Щось на кшталт:

https://logicpower.ua/ua/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy-48v-lpy-b-psw-7000va-5000vt-10a-20a

https://logicpower.ua/ua/akkumulyatornye-batarei-lifepo4/akkumulyator-lp-lifepo4-48v-51-2v-202-ah-10342wh-bms-200a-metall

Воно підключено на вході квартири, через перемикач резервного живлення. Одного разу в нас відключили світло, коли працювали пралка і посудомийка, вони продовжили працювати, ДБЖ показував завантаження ~40%.

В якості мобільних варіантів ще є пара Bluetti: 2кВт і 700Вт. Перший влітку їздить на дачу, другий - так, заживити роутер, ноутбук, ліхтарик. Станом на кінець 2022 Bluetti виглядали більш привабливо ніж EcoFlow, Jackery, Anker і інші менш відомі китайці, і я ними цілком задоволений.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682775 вiд 2024-02-01 21:30:44

Факси, телетайпи… Тут другий день Інтернетами несеться: вакансія в Deutsche Bahn - спеціаліст з адміністрування Windows 3.11. :)

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680085 вiд 2023-12-20 15:17:47

olma
№ 1680035

Від хлопців, які організували виробництво FPV-дронів, чув, що в середньому по фронту ефективність складає 7-10%. Водночас, це дуже залежить від навичок пілота (FPV не Mavic, і вимагає набагато кращої підготовки), в підрозділах, які вони забезпечують, ефективність 75-90%. За таких умов, РЕБ - це, з великим відривом, наступна причина неефективності використання FPV. «Просто впав, вирубився» - таке, звісно, можливо.. зазвичай, вирішується грамотно проведеним тестуванням, тому в бойових умовах зводиться до <1%. І ще, ціль - далеко не завжди техніка, дуже часто це жива сила.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665289 вiд 2023-06-14 16:33:44

sk (здалеку…)
№ 1665288

Хм, мені здається, часто доводиться чути. Можливо, то в мене «бульбашка» така (дружина майже 20 років пропрацювала в сфері покрівельних матеріалів), але «покрівля», «покрівельні матеріали» (і їх відповідники російською) на сайтах, в рекламних матеріалах, дуже часто зустрічаються.

https://epicentrk.ua/shop/krovlya/

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1662695 вiд 2023-05-10 19:25:55

Nycolas
№ 1662693

В мене зараз знайома в ТА. Годину тому написала. Пусків 270, збито 62, три прильоти.

Ідея Iron Dome в тому, щоб на ходу розрахувати куди летить ракета, і якщо там ніхто не живе, то хай собі падає, тобто не варто витрачати ракету на перехоплення. Тобто за такими критеріями (до уваги беруться лише ракети спрямовані в заселені райони), ефективність близько 95%.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1660341 вiд 2023-03-28 21:30:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1660340

Здається, тут вже вдруге пробігає цифра 1600 танків, але в оригіналі там було не за рік, а за три роки.

(не заперечую інші твердження, лише уточнюю)

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653875 вiд 2023-01-01 01:07:48

З Новим Роком!

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653223 вiд 2022-12-21 21:32:09

Batyj
№ 1653218

Наприклад,

https://220volt.com.ua/ustrojstvo-plavnogo-puska-basic-upp/
https://e-ten.com.ua/ua/p1274665357-ustrojstvo-dalas-universalnogo.html
https://prom.ua/ua/Ustrojstvo-plavnogo-puska-odnofaznogo-nasosa.html

Проблема в тому, що майже нічого немає в наявності, або коштує дурних грошей, як і будь що з електрики зараз (за перемикач ручного вводу резерву, який літом коштував 600-800 гривень, зараз просять 4800 грн).

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653215 вiд 2022-12-21 20:34:44

Batyj
№ 1653213

Одна з можливих причин - зріс пусковий струм. В момент пуску насос споживає в рази більший струм ніж в режимі безпосередньої роботи, коли він вже стартував і просто качає. Якщо на насосі написано 1.5 кВт, то в момент пуску запросто може бути і 3, і 5 кВт, і тут вже спрацьовує захист генератора, який не може віддати таку потужність.

Чому раніше працювало? ХЗ, вода ближче була, тепліше було… але з якихось причин, для пуску було достатньо меншого струму, в межах захисту генератора.

Можливе рішення - додати перед насосом пристрій, який вміє плавно запускати насос, тобто не подає весь струм відразу, а плавно його розкручує. Але це, якщо причина дійсно в цьому.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652593 вiд 2022-12-13 22:32:28

toreo
№ 1652584

AFAIR, топовий EcoFlow Delta Pro (3.6 кВт*год) дає можливість підключити 4 панелі по 400Вт, тобто 1600Вт. В похмурий зимовий день (а таких в грудні трохи є) вони тобі дадуть 80-120Вт на годину. Світловий день в грудні ~8 годин, але це дуже умовно. Я не впевнений, що в першу годину після сходу сонця панелі згенерять хоч щось (бо темно). Тому набрати навіть 1кВт*год за день дуже проблемно.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652592 вiд 2022-12-13 22:22:58

toreo
№ 1652577

Спочатку давай визначимось з термінами. Є потужність, яка вимірюється в кВт. І є споживання, яке вимірюється в кВт*год. Тобто, не може бути 1 кВт на добу, може бути:
1. або споживання 1 кВт*год на добу
2. або постійне споживання 1 кВт протягом доби, що дасть 24 кВт*год на добу.

Перше - це замало, принаймні для моїх умов. В нас середньомісячне споживання 200-250 кВт*год, тобто 7-8 кВт*год на добу. В скрутні часи можна багато від чого відмовитись від багатьох електроприладів (посудомийка, пралка, сушарка, тощо), але газовий котел (90Вт) + холодильник (70Вт) + електроніка (роутер, ноутбуки, телефони) + мінімальне освітлення вже перевищують цю межу. 1 кВт*год на добу - це ~40Вт на годину, чого недостатньо, як на мене.

Друге - 24 кВт*год на добу, дає 720 кВт*год на місяць. В моєму розумінні, це дуже багато. Хоча я ніколи не жив в квартирі з електроплитою, чи в будинку з електрокотлом. Можливо, там це норма.

Щодо панелей, то тут зустрічне питання «потрібні для чого?». Загалом, я не дуже глибоко копав, але якщо коротко, то:
- є відомі виробники: LG, Panasonic, тощо. Вони дають довшу гарантію, але відчутно дорожчі, через що не дуже популярні в Україні. Окрім того вони дають нижчу потужніть на 1 кв. м. ніж китайці.
- є, так звані, Tier 1 китайці (Risen, Trina Solar, тощо), в більшості випадків тобі їх і запропонують.
- є всі інші, але мені їх не пропонували, тому я про них нічого не знаю
- далі буде вибір між монокристал і полікристал, монокристалічні - кращі, мають вищій ККД
- також потрібно враховувати втрати на перетворення (10-20%). Тобто 10 панелей по 500Вт не дадуть 5 кВт на виході. В мене в проєкті було 10 панелей по 540 Вт.
- далі потрібно дивитися на конфігурацію даху і обирати по розмірах. Ну і ще бажано щоб дах витримав вагу панелей :) В принципі, вони не важчі ніж шар снігу. 5кВт це десь 300-350кг панелей + кріплення). Але треба врахувати, що вага снігу може до них додатися.
- ну і врешті-решт, панелі, це лише мала частина СЕС (в мене було 25-30% вартості). Ще потрібен інвертор, акумулятори і т. ін. Тут вже дуже сильно залежить від цілей (власне споживання, зелений тариф).

Не знаю, чи відповів на питання.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652569 вiд 2022-12-13 19:36:10

olma
№1652564

> Вітряки, сонячні панелі на даху - в цьому напрямку.

Щодо вітряків не скажу нічого, але щодо сонячних панелей - не варіант.

Я ще в липні почав тим займатися і вдома, і в офісі. Зробив проєкти СЕС (на 5 і 50кВт відповідно), але при детальному вивченні виявилося, що ефективність СЕС в такий день зимовий день як сьогодні - 5-8%. Тобто вдома я отримаю 250-400 Вт за годину (і 1.5-3кВт*год за день), в офісі - 2.5-4кВт (15-30кВт*год за день). Ставити більше не виходило… в нас закінчився дах (5кВт - це 25-30 кв. м).

В сонячний день ефективність зростає, до 30-40%. І це вже б можна було жити. Але в нас така погода вже 4ий день. Спочатку цілий день при мінусовій температурі йшов дощ, все місто в льодовій глазурі (дахи, дерева, дроти - 2 дні не ходив електротранспорт), потім це все присипало снігом. Я не впевнений, що за таких умов панелі вийшли би навіть на тих 5%. Ми для офісу, таки, порахували резерв з акумуляторів на 3 дні, і коли вийшли на цифру 4.5 тонни акумуляторів :) остаточно збилися з тої ідеї, і поставили дизельний генератор на 56кВт.

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1652566

Чесно кажучи, з першого фото, мені виглядає так, що це не фасадна стіна, а засклений балкон приєднаний до квартири. Тобто, молодці, вони молодці в усьому - фасадну стіну вибили ще на етапі ремонту. Ну але все одно, я в шоці від ефекту 227-грамового балону.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1651799 вiд 2022-12-02 16:01:54

Batyj
в„– 1651790

У Львові дуже багато газифікованих багатоповерхових будинків до 10 поверхів. Я не кажу про 2-5-поверхову забудову часів Пол ьщі/Австрії (де бул о газове пічне опал ення + кол онки дл я підігріву пл ити, там все зрозуміл о), а про будинки побудовані в нових мікрорайонах у 70-80-90ті (там бул о ЦО + газові пл ити). 12-14-поверхівки вже всі йшл и з ел ектричними пл итами і ЦО.

Нові будинки (2000 рік і пізніше) до 10 поверхів - часто йшл о індивідуал ьне газове опал ення + газові пл ити. Останні роки пішл а мода з невел икими котел ьнями (іноді на даху будинку, іноді окремо на декіл ька будинків) + ел ектричні пл ити, тому без газу.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647554 вiд 2022-10-05 12:42:18

sk (здал еку…)
в„– 1647547

Співробітник озвучив припущення (своє, чи десь вичитане), що він л етів десь вздовж Київ-Одеса, щоб звук двигуна зл ивався з шумом з траси.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger