Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750595 вiд 2026-06-22 14:45:24- Перепрошую а що пан палить: Верховину чи Ватру? - Верховину - Прошу пана, а чому? - Бо Верховина 16 копійок а Ватра 25 - А що буде пан палити якщо Верховина теж буде 25 копійок? - Сільраду - Пан має рацію - Пан має кулемет. Рація в сусіда. Якщо вже про ціни на цигарки :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750051 вiд 2026-06-16 23:43:15Valeriy № 1750021 Ну пам'ятаю Трезора. І його розкішний гол в півфіналі ЧС-1982.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749726 вiд 2026-06-13 16:30:40Ольховий - велетень з Ниви Тернопіль, 199 см. Нещодавно була його статистика - відсоток відбитих ударів з меж карного набагато вищий ніж в Нещерета. Ясна річ якість ударів в УПЛ та в першій лізі дещо відрізняються.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749406 вiд 2026-06-07 23:18:35Щойно Україна програла Данії ;) Питання релокаціі до Данії українського заводу з виробництва реактивного пального вже не тільки обговорюється, а й практично вирішено, - спікер Фолькетінгу, парламенту Данії, колишній міністр оборони Серен Гад
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749392 вiд 2026-06-07 21:10:44догравати не будуть
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749303 вiд 2026-06-06 15:36:52Цікаве інтерв'ю Балтачі.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748446 вiд 2026-05-24 15:02:32Пономаренко стає кращим бомбардиром першості. Навіть незважаючи на вкрадений гол.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748270 вiд 2026-05-21 14:02:41Якщо і випаде Люміній то гратимуть на пристойнішому стадіоні. Найбільш ймовірно на добре знайомому абатам стадіоні Ljudski vrt в Мариборі.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747963 вiд 2026-05-16 13:26:19о, дякую! Хоч так
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747961 вiд 2026-05-16 13:14:12а десь я для ковбасників трансляція?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747874 вiд 2026-05-14 16:09:23Свіжий жарт з ФБ: Зеленський поїхав до Румунії на курси підвищення кваліфікації імені Н. Чаушеску.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747843 вiд 2026-05-13 16:59:32Ну Костюк хоч реагує замінами
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747841 вiд 2026-05-13 16:55:01гра ДК в захисті це пиздець
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747282 вiд 2026-05-04 00:20:08Та ж не москаль № 1747277 Ну ніби так Пономаренка називали в ю-19.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747271 вiд 2026-05-03 21:48:51Пишуть що у Динамо в старті 10 своїх вихованців + Караваєв. Ще б середній вік глянути але Андрій Миколайович та Віталій Казимирович все зіпсують :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747267 вiд 2026-05-03 21:38:19olma № 1747265 https://t.me/dinamivets/8391
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747259 вiд 2026-05-03 20:00:27А то треба було так грати лише в доданий час?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747244 вiд 2026-05-03 19:38:31От чому селекція лнз знаходить Проспера, а селекція ДК в кращому разі Шолу? Вже не питаю чому скромна Ворскла виховує вже другого воротаря збірної, а в Динамо після СаШо прірва. …а Яцик міг би і забити
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747234 вiд 2026-05-03 18:19:31Оце так Мотя!
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747186 вiд 2026-05-02 21:23:18Після перемоги ю-19 основа зазвичай має наступного дня проблеми. Просто спостереження.