🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд Jen :

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750595 вiд 2026-06-22 14:45:24

- Перепрошую а що пан палить: Верховину чи Ватру?
- Верховину
- Прошу пана, а чому?
- Бо Верховина 16 копійок а Ватра 25
- А що буде пан палити якщо Верховина теж буде 25 копійок?
- Сільраду
- Пан має рацію
- Пан має кулемет. Рація в сусіда.

Якщо вже про ціни на цигарки :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750051 вiд 2026-06-16 23:43:15

Valeriy
№ 1750021

Ну пам'ятаю Трезора. І його розкішний гол в півфіналі ЧС-1982.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749726 вiд 2026-06-13 16:30:40

Ольховий - велетень з Ниви Тернопіль, 199 см.
Нещодавно була його статистика - відсоток відбитих ударів з меж карного набагато вищий ніж в Нещерета.
Ясна річ якість ударів в УПЛ та в першій лізі дещо відрізняються.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749406 вiд 2026-06-07 23:18:35

Щойно Україна програла Данії ;)

Питання релокаціі до Данії українського заводу з виробництва реактивного пального вже не тільки обговорюється, а й практично вирішено, - спікер Фолькетінгу, парламенту Данії, колишній міністр оборони Серен Гад

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749392 вiд 2026-06-07 21:10:44

догравати не будуть

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749303 вiд 2026-06-06 15:36:52

Цікаве інтерв'ю Балтачі.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748446 вiд 2026-05-24 15:02:32

Пономаренко стає кращим бомбардиром першості.
Навіть незважаючи на вкрадений гол.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748270 вiд 2026-05-21 14:02:41

Якщо і випаде Люміній то гратимуть на пристойнішому стадіоні. Найбільш ймовірно на добре знайомому абатам стадіоні Ljudski vrt в Мариборі.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747963 вiд 2026-05-16 13:26:19

о, дякую! Хоч так

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747961 вiд 2026-05-16 13:14:12

а десь я для ковбасників трансляція?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747874 вiд 2026-05-14 16:09:23

Свіжий жарт з ФБ:
Зеленський поїхав до Румунії на курси підвищення кваліфікації імені Н. Чаушеску.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747843 вiд 2026-05-13 16:59:32

Ну Костюк хоч реагує замінами

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747841 вiд 2026-05-13 16:55:01

гра ДК в захисті це пиздець

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747282 вiд 2026-05-04 00:20:08

Та ж не москаль
№ 1747277
Ну ніби так Пономаренка називали в ю-19.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747271 вiд 2026-05-03 21:48:51

Пишуть що у Динамо в старті 10 своїх вихованців + Караваєв.
Ще б середній вік глянути але Андрій Миколайович та Віталій Казимирович все зіпсують :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747267 вiд 2026-05-03 21:38:19

olma
№ 1747265

https://t.me/dinamivets/8391

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747259 вiд 2026-05-03 20:00:27

А то треба було так грати лише в доданий час?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747244 вiд 2026-05-03 19:38:31

От чому селекція лнз знаходить Проспера, а селекція ДК в кращому разі Шолу?
Вже не питаю чому скромна Ворскла виховує вже другого воротаря збірної, а в Динамо після СаШо прірва.
…а Яцик міг би і забити

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747234 вiд 2026-05-03 18:19:31

Оце так Мотя!

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747186 вiд 2026-05-02 21:23:18

Після перемоги ю-19 основа зазвичай має наступного дня проблеми.
Просто спостереження.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger