LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750999 вiд 2026-06-27 07:34:22Щось Нова Зеландія взагалі всраті лузери.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750997 вiд 2026-06-27 07:30:03А тепер не вище
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750990 вiд 2026-06-27 05:33:41Показують фанів. У тих муслимських підарасів на всю їхню кодлу фанатів - лише кілька жінок, і ті у ганчірках йобаних, а всі інші фани - 99,99999% - скажені бородаті покидьки.А в Кабо - веселі, розкуті жінки з яскравими губами та манікюрами, оголеними ногами та глибокими декольте, вони мало не стрибають на плечах своїх чуваків і всі радіють життю разом. Без сраних ганчірок.Чи може бути хоч мить сумніву, за яку націю вболівати?!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750989 вiд 2026-06-27 05:28:04Молодці, якось я пропустив цей френдлі :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750988 вiд 2026-06-27 05:27:232 Philus№ 17509872 LAZY№ 1750984Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.Так і грали непогано.Класно грали, дивлюсь я на цих пацанів - да, ок, туплять, клас не супервисокий, але - вправні, атлетичні, пластичні, швидкі, сміливі, наглі по-хорошому. Чому наші клуби їх не купують? Уж точно не гірше тих, хто приїжджає сюди. Цікаво, як би наша збірна із ними зіграла б.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750984 вiд 2026-06-27 05:06:23Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750982 вiд 2026-06-27 04:12:46Пєтушара, вітаю з ювілеєм! За 10 років ти став ще більш вздорним довбойобом! Залишайся собою!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750979 вiд 2026-06-27 03:50:47Між LAZY та PEPSI відбуваються постійні перепалки й образи протягом тривалого часу (від червня 2016 до червня 2026 року) … Ніхуя собі. А до червня 2016 типу не було? Чи воно тільки останні 10 років аналізує?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750978 вiд 2026-06-27 03:48:11Реакції - це було б прикольно. Іноді месага ржачна, але окремо про це писати - якось не тойво. А редагування я б не робив. В цьому є свій кайф - висрав хуйню - нехай тепер висить до страшного суду. Слово - нє варабєй!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750916 вiд 2026-06-25 19:49:41Японський ветеран Кадуйосі Міура проведе ще один сезон.Фукусіма Юнайтед, що виступає у третій японській лізі, оголосила, що продовжить оренду футболіста ще на один сезон.Наступний сезон стане 42-м у кар'єрі 59-річного Міури. У минулому сезоні японець провів лише шість матчів, не відзначившись результативними діями.…Хто там на Роналду пиздів?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750896 вiд 2026-06-25 14:02:50Семен гарно про сцикліву кремльовську жопу
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750894 вiд 2026-06-25 13:11:14Бущан несподівано залишив саудівський клубПресслужба Аль-Шабаба оприлюднила заяву, в якій подякувала воротарю за професіоналізм, виконану роботу та побажала йому успіхів у подальшій кар'єрі.Саудівський клуб Аль‑Шабаб і український голкіпер Георгій Бущан офіційно розірвали контракт.Як відомо, усього за саудівську команду воротар провів 13 матчів, у яких пропустив 28 голів.…Щось статистика не дуже. Мабуть цей клуб їбуть всі, хто захоче.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750885 вiд 2026-06-25 09:57:05А що? Чотири чверті по 25 хвилин - щось в цьому є… Я спочатку плювався, а тепер бачу - цікаві наслідки мають ті перерви… Динаміка матчу міняється несподівано, перебіг гри іноді на 180 градусів обертається… Хуй його зна, може було б цікаво так грати.Але це буде вже трохи інша гра, ніж та, до якої всі звикли за своє життя.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750852 вiд 2026-06-24 17:39:04Що таке Гомбурдз?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750819 вiд 2026-06-24 09:13:55Batyj№ 1750817Там же можна інтершум увімкнути, в аудіо доріжках.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750813 вiд 2026-06-24 03:57:39НУ і хулі тут великого? Вирішив побігати по пріколу м'ячика побуцкати по вихідних, бо скучно? Чисто «шоб поржать». В чому «велич»?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750809 вiд 2026-06-24 02:14:40Ямаль ще піздюк, нєхуй його поруч із Великими ставити. Ще встигне.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750808 вiд 2026-06-24 02:13:43Шкода, що Джулая, Босянка, Вацка не зовуть ЧС коментувати. Нові часи, нові голоси.Ну, за відсутність Циганика - окреме дякую.Але харизми більшості нових чуваків якось не вистачає. Точніше вона іноді взагалі відсутня.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750806 вiд 2026-06-24 02:08:262 Philus№ 17508042 LAZY№ 1750799Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!Кейн - охуєнний, але сьогодні - бовдурЯк кажуть усілякі пепсі, виправдовуючи себе та огидно плямкаючи - «Один раз не підарас!»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750803 вiд 2026-06-24 01:48:30Тим більш там шаман якусь тирсу на стадіоні роздмухує!