🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд LAZY :

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750999 вiд 2026-06-27 07:34:22

Щось Нова Зеландія взагалі всраті лузери.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750997 вiд 2026-06-27 07:30:03

А тепер не вище

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750990 вiд 2026-06-27 05:33:41

Показують фанів. У тих муслимських підарасів на всю їхню кодлу фанатів - лише кілька жінок, і ті у ганчірках йобаних, а всі інші фани - 99,99999% - скажені бородаті покидьки.
А в Кабо - веселі, розкуті жінки з яскравими губами та манікюрами, оголеними ногами та глибокими декольте, вони мало не стрибають на плечах своїх чуваків і всі радіють життю разом. Без сраних ганчірок.

Чи може бути хоч мить сумніву, за яку націю вболівати?!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750989 вiд 2026-06-27 05:28:04



Молодці, якось я пропустив цей френдлі :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750988 вiд 2026-06-27 05:27:23

2 Philus
№ 1750987
2 LAZY
№ 1750984
Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.

Так і грали непогано.


Класно грали, дивлюсь я на цих пацанів - да, ок, туплять, клас не супервисокий, але - вправні, атлетичні, пластичні, швидкі, сміливі, наглі по-хорошому. Чому наші клуби їх не купують? Уж точно не гірше тих, хто приїжджає сюди.
Цікаво, як би наша збірна із ними зіграла б.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750984 вiд 2026-06-27 05:06:23

Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750982 вiд 2026-06-27 04:12:46

Пєтушара, вітаю з ювілеєм! За 10 років ти став ще більш вздорним довбойобом! Залишайся собою!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750979 вiд 2026-06-27 03:50:47

Між LAZY та PEPSI відбуваються постійні перепалки й образи протягом тривалого часу (від червня 2016 до червня 2026 року)

Ніхуя собі. А до червня 2016 типу не було? Чи воно тільки останні 10 років аналізує?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750978 вiд 2026-06-27 03:48:11

Реакції - це було б прикольно. Іноді месага ржачна, але окремо про це писати - якось не тойво.
А редагування я б не робив. В цьому є свій кайф - висрав хуйню - нехай тепер висить до страшного суду.
Слово - нє варабєй!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750916 вiд 2026-06-25 19:49:41

Японський ветеран Кадуйосі Міура проведе ще один сезон.
Фукусіма Юнайтед, що виступає у третій японській лізі, оголосила, що продовжить оренду футболіста ще на один сезон.
Наступний сезон стане 42-м у кар'єрі 59-річного Міури. У минулому сезоні японець провів лише шість матчів, не відзначившись результативними діями.

Хто там на Роналду пиздів?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750896 вiд 2026-06-25 14:02:50

Семен гарно про сцикліву кремльовську жопу



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750894 вiд 2026-06-25 13:11:14

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Пресслужба Аль-Шабаба оприлюднила заяву, в якій подякувала воротарю за професіоналізм, виконану роботу та побажала йому успіхів у подальшій кар'єрі.

Саудівський клуб Аль‑Шабаб і український голкіпер Георгій Бущан офіційно розірвали контракт.

Як відомо, усього за саудівську команду воротар провів 13 матчів, у яких пропустив 28 голів.

Щось статистика не дуже. Мабуть цей клуб їбуть всі, хто захоче.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750885 вiд 2026-06-25 09:57:05

А що? Чотири чверті по 25 хвилин - щось в цьому є… Я спочатку плювався, а тепер бачу - цікаві наслідки мають ті перерви… Динаміка матчу міняється несподівано, перебіг гри іноді на 180 градусів обертається…
Хуй його зна, може було б цікаво так грати.
Але це буде вже трохи інша гра, ніж та, до якої всі звикли за своє життя.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750852 вiд 2026-06-24 17:39:04

Що таке Гомбурдз?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750819 вiд 2026-06-24 09:13:55

Batyj
№ 1750817

Там же можна інтершум увімкнути, в аудіо доріжках.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750813 вiд 2026-06-24 03:57:39

НУ і хулі тут великого? Вирішив побігати по пріколу м'ячика побуцкати по вихідних, бо скучно? Чисто «шоб поржать». В чому «велич»?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750809 вiд 2026-06-24 02:14:40

Ямаль ще піздюк, нєхуй його поруч із Великими ставити. Ще встигне.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750808 вiд 2026-06-24 02:13:43

Шкода, що Джулая, Босянка, Вацка не зовуть ЧС коментувати. Нові часи, нові голоси.
Ну, за відсутність Циганика - окреме дякую.

Але харизми більшості нових чуваків якось не вистачає. Точніше вона іноді взагалі відсутня.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750806 вiд 2026-06-24 02:08:26

2 Philus
№ 1750804
2 LAZY
№ 1750799
Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Кейн - охуєнний, але сьогодні - бовдур


Як кажуть усілякі пепсі, виправдовуючи себе та огидно плямкаючи - «Один раз не підарас!»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750803 вiд 2026-06-24 01:48:30

Тим більш там шаман якусь тирсу на стадіоні роздмухує!



BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger