Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751016 вiд 2026-06-27 11:09:33А чи не взяти трампидлові збірну ірану в заручники? Бо щось його пісділ знову накривається пєсдою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751011 вiд 2026-06-27 09:57:26Загалом же щодо можливості виходу іранських підарів з групи, то за цією таблицею (перша на сторінці) https://www.fifa.com/en/tournaments/mens/worldcup/canadamexicousa2026/standingsвони поки що обіймають шосте місце з усіх третіх місць, але їх можуть обійти Хорватія, Алжир або Конго.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751010 вiд 2026-06-27 09:52:50+№ 1751009Навіть так: третє місце з груп A, E, H, I чи J.Якщо іран пролізе, то виходить на Швейцарію.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751009 вiд 2026-06-27 09:48:40Kaizer [Останнi 20 месаг]№ 1751006 вiд 2026-06-27 09:23:13Очевидно, ні - бо якщо США переможуть Боснію, то далі гратимуть із переможцем пари Бельгія - третє місце з груп A, E, H чи J, а іран - у групі G (легко запам'ятати - від слова «гівно»).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751005 вiд 2026-06-27 08:28:15Щодо головпідарів з Ірану, то у них різниця м'ячів доволі фуйова порівняно з іншими командами, які мають по три очки, так що хз - може і не пролізуть.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1751004 вiд 2026-06-27 08:09:51Грошовите арабське підарйо - в жопі, а бідний порівняно з ними Єгипет йде далі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750950 вiд 2026-06-26 17:42:04Будемо сподіватися, що він там швиденько приготує місце для старого друга володі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750936 вiд 2026-06-26 11:50:43Гм… в Україні є кілька структур, які частково виконують функції Моссаду. Але це і без Буданова було відомо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750907 вiд 2026-06-25 17:54:46olma№ 1750903За всю свою неоднозначну кар'єру дєдушко жодного разу не сидів у тюрмі - саме тому, що жопою чуяв, що можна підписувати, а що ні ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750895 вiд 2026-06-25 13:23:38До поєдинку Кюрасао проти Кот Д'Івуару:
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750893 вiд 2026-06-25 12:45:13Якщо франконегреня куплене під основу, то слід кудись подіти малокорисного Хєреро, не кажучи вже про вату.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750873 вiд 2026-06-24 22:45:19Мабуть сьогодні такі капелюхи носять одні лише кантонні лікарі, і всі бачать, які це підараси. Канада фпірьот!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750872 вiд 2026-06-24 22:42:55Гомбург - це ще й особливий капелюх:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3_(%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D1%85)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750841 вiд 2026-06-24 16:13:37Серед давньокацапських коментаторів найбільшою фуйнею мабуть були саме озєров, і ще пєрєтурін. Хоча з останнім колись було інтерв'ю у дімогандона, і він (пєрєтурін) з великою повагою говорив про ВВЛа, і загалом щось позитивне про Україну. Але коментатор все одно був префуйовійший ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750833 вiд 2026-06-24 13:32:54Кацапи буквальним чином проїбали демографічне питання. Треба було ще з 2000 року збирати сперму Фуйла та запліднювати нею кацапоматок. Сьогодні вулицями кацапських міст уже б бігали маленькі фуйлята, а дехто з них вже був би достатньо дорослим, аби брати участь у «СВО».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750775 вiд 2026-06-23 21:44:11Навіть такий загалом нудний орган, як кацапська «літєратурная газєта» і те важко було передплатити. Хоча там ще до пєрєстройкі іноді друкувалися викривальні статті про якихось особливо злостних підарасів. Редахтуром цієї газєти був надзвичай бездарний кацапомовний літєратор Чаковскій.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750770 вiд 2026-06-23 21:24:31Щодо строкатості, колись давно бачу по тілівізару інтерв'ю йульвладімірни і раптом чую від неї: «Цей склад парламенту є дуже сракатим». І з цим важко не погодитися, бо справді чимало у нас огрядних, жопастих парламентарів і парламентарок. Але виявилося, що йульвладімірну підвів акцент - насправді мало бути «строкатим», але прозвучало як прозвучало.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750769 вiд 2026-06-23 21:16:47І справді, до того ж послідовність кольорів не така.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750764 вiд 2026-06-23 21:11:54PEPSI№ 1750762Та ще й зі смужками кольору веселки. Можливо це особливий адідас для підарасів (у харошому сенсі слова).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750752 вiд 2026-06-23 20:48:24Мабуть кацапи на цьому турнірі вболівають за Узбекистан та за Іран - бо там сваі люді із есенге, а там саюзнікі. І тому обидві ці збірні мають піти нафуй.