🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) :

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751016 вiд 2026-06-27 11:09:33

А чи не взяти трампидлові збірну ірану в заручники? Бо щось його пісділ знову накривається пєсдою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751011 вiд 2026-06-27 09:57:26

Загалом же щодо можливості виходу іранських підарів з групи, то за цією таблицею (перша на сторінці)

https://www.fifa.com/en/tournaments/mens/worldcup/canadamexicousa2026/standings

вони поки що обіймають шосте місце з усіх третіх місць, але їх можуть обійти Хорватія, Алжир або Конго.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751010 вiд 2026-06-27 09:52:50

+№ 1751009

Навіть так: третє місце з груп A, E, H, I чи J.

Якщо іран пролізе, то виходить на Швейцарію.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751009 вiд 2026-06-27 09:48:40

Kaizer [Останнi 20 месаг]
№ 1751006 вiд 2026-06-27 09:23:13

Очевидно, ні - бо якщо США переможуть Боснію, то далі гратимуть із переможцем пари Бельгія - третє місце з груп A, E, H чи J, а іран - у групі G (легко запам'ятати - від слова «гівно»).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751005 вiд 2026-06-27 08:28:15

Щодо головпідарів з Ірану, то у них різниця м'ячів доволі фуйова порівняно з іншими командами, які мають по три очки, так що хз - може і не пролізуть.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751004 вiд 2026-06-27 08:09:51

Грошовите арабське підарйо - в жопі, а бідний порівняно з ними Єгипет йде далі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750950 вiд 2026-06-26 17:42:04

Будемо сподіватися, що він там швиденько приготує місце для старого друга володі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750936 вiд 2026-06-26 11:50:43

Гм… в Україні є кілька структур, які частково виконують функції Моссаду. Але це і без Буданова було відомо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750907 вiд 2026-06-25 17:54:46

olma
№ 1750903

За всю свою неоднозначну кар'єру дєдушко жодного разу не сидів у тюрмі - саме тому, що жопою чуяв, що можна підписувати, а що ні ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750895 вiд 2026-06-25 13:23:38

До поєдинку Кюрасао проти Кот Д'Івуару:



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
є 1750893 вiд 2026-06-25 12:45:13

Якщо франконегреня куплене під основу, то слід кудись подіти малокорисного Хєреро, не кажучи вже про вату.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750873 вiд 2026-06-24 22:45:19

Мабуть сьогодні такі капелюхи носять одні лише кантонні лікарі, і всі бачать, які це підараси.

Канада фпірьот!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750872 вiд 2026-06-24 22:42:55

Гомбург - це ще й особливий капелюх:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3_(%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D1%85)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750841 вiд 2026-06-24 16:13:37

Серед давньокацапських коментаторів найбільшою фуйнею мабуть були саме озєров, і ще пєрєтурін. Хоча з останнім колись було інтерв'ю у дімогандона, і він (пєрєтурін) з великою повагою говорив про ВВЛа, і загалом щось позитивне про Україну. Але коментатор все одно був префуйовійший ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
є 1750833 вiд 2026-06-24 13:32:54

Кацапи буквальним чином проїбали демографічне питання. Треба було ще з 2000 року збирати сперму Фуйла та запліднювати нею кацапоматок. Сьогодні вулицями кацапських міст уже б бігали маленькі фуйлята, а дехто з них вже був би достатньо дорослим, аби брати участь у «СВО».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750775 вiд 2026-06-23 21:44:11

Навіть такий загалом нудний орган, як кацапська «літєратурная газєта» і те важко було передплатити. Хоча там ще до пєрєстройкі іноді друкувалися викривальні статті про якихось особливо злостних підарасів. Редахтуром цієї газєти був надзвичай бездарний кацапомовний літєратор Чаковскій.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750770 вiд 2026-06-23 21:24:31

Щодо строкатості, колись давно бачу по тілівізару інтерв'ю йульвладімірни і раптом чую від неї: «Цей склад парламенту є дуже сракатим». І з цим важко не погодитися, бо справді чимало у нас огрядних, жопастих парламентарів і парламентарок. Але виявилося, що йульвладімірну підвів акцент - насправді мало бути «строкатим», але прозвучало як прозвучало.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750769 вiд 2026-06-23 21:16:47

І справді, до того ж послідовність кольорів не така.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750764 вiд 2026-06-23 21:11:54

PEPSI
№ 1750762

Та ще й зі смужками кольору веселки. Можливо це особливий адідас для підарасів (у харошому сенсі слова).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750752 вiд 2026-06-23 20:48:24

Мабуть кацапи на цьому турнірі вболівають за Узбекистан та за Іран - бо там сваі люді із есенге, а там саюзнікі.

І тому обидві ці збірні мають піти нафуй.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger