🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд OG :

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750927 вiд 2026-06-25 23:46:23

2 LAZY
№ 1750916

Так, той японець старший за нашого президента Реал-Фарми, що виходив грати у віці 55+ :)

Твоєму улюбленцю скільки до 1000 голів залишилося? Думаю, що буде грати, поки не заб'є.

У нас теж такий є, але він хоче менш амбітної мети досягти.

Ну і трохи ностальгії… Все життя знав, що Пеле був єдиним, хто забив більше 1000 голів, майже 1300. Все життя дивувався цьому факту.

Але зараз так не рахують. Виявилося, що то рахували не тільки офіційні матчі.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750859 вiд 2026-06-24 18:34:41

2 Voxa
№ 1750858

На цей раз, мені здається, що це дійсно потрібно, а не задля реклами.
Не знаю, яка температура в Австрії, в тут перша четвірка у числі градусів вже намалювалася.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750842 вiд 2026-06-24 16:28:52

https://fcdynamo.com/news/p-yer-mungenge-gravec-dinamo

Несподівано

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750800 вiд 2026-06-24 01:39:06

2 LAZY
№ 1750799

Класику треба знати, не кидайся на людей, тим паче, що «великий» схибив сьогодні.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750795 вiд 2026-06-24 01:04:06

Обидві команди майже забезпечили собі плей-оф, але виглядало не дуже привабливо.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750787 вiд 2026-06-24 00:22:58

2 LAZY
№ 1750782

Щось твої улюбленці грають без воріт поки. Може у четвертій чверті заграють?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750781 вiд 2026-06-23 22:42:45

Цікаво, чи Кейн продовжить серію дублів видатних бомбардирів

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750774 вiд 2026-06-23 21:28:23

Вибачте за дубль.

Я беру приклад з футболістів, вони теж почали дуплетами бити.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750772 вiд 2026-06-23 21:25:50

Передплата у совку.

Папір завжди був дефіцитом, особливо зважаючи, скільки треба було друкувати партійної, комсомольської та іншої «преси».

Тому дійсно цікаві видання мали обмежувати, звідси дефіцит, блат і таке інше. Найбільше запам'яталося, що саме Футбол -Хокей та «За руБлём» вважалися найбільш дефіцитними/корупційними.

Як тільки совок почав дихати на ладан, то й папір знайшовся, і, наприклад, Аргументи та Факти почали друкувати десятками мільйонів примірників.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750771 вiд 2026-06-23 21:25:48

Передплата у совку.

Папір завжди був дефіцитом, особливо зважаючи, скільки треба було друкувати партійної, комсомольської та іншої «преси».

Тому дійсно цікаві видання мали обмежувати, звідси дефіцит, блат і таке інше. Найбільше запам'яталося, що саме Футбол -Хокей та «За руБлём» вважалися найбільш дефіцитними/корупційними.

Як тільки совок почав дихати на ладан, то й папір знайшовся, і, наприклад, Аргументи та Факти почали друкувати десятками мільйонів примірників.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750696 вiд 2026-06-23 01:23:24

2 Batyj
№ 1750694

Так, ти правий, зараз знайшов інформацію, що хокей додали у 1967му році, начебто для Брежнєва.

Моєму батькові вдавалося переплачувати якимось чином.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750693 вiд 2026-06-23 00:27:33

Не -> ще.

Yagshamash
Так, цікаво, ти мав на увазі 1970й рік. Я тоді в зошит переписав собі інформацію про кожну гру. У 1966му ще досить малим був, але здається слухав по радіо трансляцію фінального матчу

У 1970му вже міг би свідомо дивитися, але думаю, що різниця у часі не дозволяла, тому вже потім переписав собі із щотижневика Футбол (не думаю, що вже тоді він був Футбол-Хокеєм) всі так звані компоти. Безумовно, прізвища бразилійців вражали :)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750692 вiд 2026-06-23 00:15:33

15, не 4 треба :)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750676 вiд 2026-06-22 22:28:26

Ярмола ще молодий :)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750672 вiд 2026-06-22 22:14:28

Тут ще один рекорд під загрозою: він забив у шостому матчі ЧС поспіль, наздогнав Фонтена та Жаірзіньо… Попереду Іорданія.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750645 вiд 2026-06-22 21:06:50

2 LAZY
№ 1750641

Я б так не казав безвідносно до філології, Уругвай -: Кабо Верде виглядав краще :))))

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750637 вiд 2026-06-22 20:40:21

А ось і рекорд!!!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750623 вiд 2026-06-22 20:12:05

Ось так МАВ був побитий один з головних рекордів чемпіонатів світу, але Мессі вирішив, що з навареного пенальті, то не шляхетно.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750567 вiд 2026-06-22 01:26:39

Кабо Верде так і з групи вийти може :)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750556 вiд 2026-06-21 23:12:37

2 olma
№ 1750547

Дякую!

Цікаво, чи є шанси у бельгійців не вийти зі своєї групи «смерті»?

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger