OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750991 вiд 2026-06-27 06:50:19Бельгійці вирішили що забиватимуть виключно з відстані не більше 3 метрів. Вже котрий раз намаються закотити кулю у ворота.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750986 вiд 2026-06-27 05:12:28Вітання Кабо Верде! Зараз глянув за Возінью - вже легендарного їхнього брамкаря. Десять років тому він грав за Зімбру Кишинів! :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750961 вiд 2026-06-26 21:25:50ironbelly (LMW28IF) № 1750954 woke-culture мине, а Rolling Stones залишаться :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750953 вiд 2026-06-26 19:57:09Enot № 1750949 Просто пішов на концерт Кобзона
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750932 вiд 2026-06-26 03:09:29У шведів завдання не програти, щоб не мати нерви з 3 очками. А також не виграти, щоб не бути другими й гарантовано вийти на Бразилію
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750871 вiд 2026-06-24 22:41:06olma № 1750868 Ooops :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750867 вiд 2026-06-24 22:26:20yagshamash № 1750854 Чому гОмбурґ, якщо німецькою hAmburg? Якийсь Ґудзон получається
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750780 вiд 2026-06-23 22:33:19PEPSI (Merkury) № 1750779 Тобто верівнює ландшафт. Щоб нічого непотрібного не стирчало.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750777 вiд 2026-06-23 22:02:15Треба від Європи наступного разу послати Ліхтенштейн чи Андорру. Щоб пизди всіляким Узбекістанам та Іракам роздавали.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750615 вiд 2026-06-22 19:11:43LAZY № 1750613 Хто з них Дітер Болен: той що з пиздуватую посмішкою тримав гітару ніби він на ній грає чи той засмаглий чорнявий хлопак з довгим волоссям якого дівчата любили?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750085 вiд 2026-06-17 06:11:45Роналду тепер вискакуватиме з трусів щоб підтримати реноме, в результаті транжиритиме моменти. Португесам пощастить якщо три очки візьмуть :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750081 вiд 2026-06-17 05:46:57Третій був винятково для LAZY. Брамкару не було жодного шансу :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750080 вiд 2026-06-17 05:40:03ХЕТ ТРИК
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750078 вiд 2026-06-17 05:33:44Сьогодні важку артилерію підвезли. Мбаппе, Халланд, Мессі. Всі дуплети. Що має на це сказати Харрі Кейн?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750076 вiд 2026-06-17 05:30:10Щастить тим хто вміє :-) Хет трик міг бути.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750074 вiд 2026-06-17 04:34:57Мессі у старті. Гол. Ще рекорди залишилися?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749960 вiд 2026-06-16 03:01:20Сaудiвськoгo брaмкaрa мaє xтoсь купити. Скiльки вжe витягнув
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749959 вiд 2026-06-16 02:49:43Зрiвняли. Aлe тeпeр Уругвaй чaмпioнoм нe стaнe. Бo вибились з грaфiку Aргeнтини.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749906 вiд 2026-06-15 20:57:27Cabo Verde це сила!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749887 вiд 2026-06-15 17:18:04olma № 1749883 Після вчорашніх 5:1 навіть почувається краще: Ми шведам менше влетіли ніж Туніс. Але мабуть Кюрасао почуваються теж добре, бо виступили з німцями на рівні бразилів у 2014.