🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд Philus :

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750987 вiд 2026-06-27 05:15:32

2 LAZY
№ 1750984
Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.

Так і грали непогано.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750985 вiд 2026-06-27 05:06:29

Уругвай пролітає. Ох, буки нагрілися!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750983 вiд 2026-06-27 04:55:24

Бляха муха, команда Зеленого Мису взагалі може вийти на друге місце в групі з трьома балами!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750981 вiд 2026-06-27 04:07:42

2 gross
№ 1750976
зробив

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750980 вiд 2026-06-27 03:53:01

2 LAZY
№ 1750979
Хуй його зна. Може, й пиздить :)

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750977 вiд 2026-06-27 02:52:03

2 gross
№ 1750976
2 Philus
№ 1750970
Доречі, можна і лайки прикрутити, зберігати їх в окремій БД, по номеру повідомлення. Ти ж мабуть вже використовуєш БД для інших потреб.


Можна. :)
Можна навіть дозволити редагувати месаги :)

Я зараз розбираюся з RAG - як краще тут його зробити.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750975 вiд 2026-06-27 02:20:43

2 Vichny
№ 1750974
Philus,

Охуєнно цей електронний хуй валить))


Якщо вже розбиратися в штучному інтелекті - то краще вже з можливістю пореготіти

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750970 вiд 2026-06-26 23:19:31



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750967 вiд 2026-06-26 23:00:11



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750965 вiд 2026-06-26 22:35:21



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750933 вiд 2026-06-26 05:44:37



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750816 вiд 2026-06-24 05:44:06

2 yagshamash
№ 1750810
Бля, де Валік Щербачов? Де Толя Барчуков, Вітя Нестеренко? Де Олекса Семененко? Ех, леґенди.
Дерепа!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750807 вiд 2026-06-24 02:13:03

Для мене Кейн - #3 (все ж таки Роналдо монстр) чи #2 (за мисленням) після Мессі.
Усілякі Мбапе/Ямали далеко за цією трійкою.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750805 вiд 2026-06-24 02:08:03

2 LAZY
№ 1750799
Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Ну і раз ти вже так - я не вмію заваливати їбальник. Зможеш навчити? Зроби відео! Або скинь лінк на як правильно.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750804 вiд 2026-06-24 02:03:40

2 LAZY
№ 1750799
Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Кейн - охуєнний, але сьогодні - бовдур

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750798 вiд 2026-06-24 01:27:54

2 OG
№ 1750781
Цікаво, чи Кейн продовжить серію дублів видатних бомбардирів

«Який же він бовдур» ©

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750687 вiд 2026-06-22 23:03:06

2 Voxa
№ 1750685
Philus
№ 1750684

ну за гірку перчину до борщу поставлять лайк,

а за апероль, чи як його, в борщь, можуть і по морді :)


Тю. На якість та смак мого борщу ще ніхто не скаржився. :)

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750684 вiд 2026-06-22 22:55:10

2 Voxa
№ 1750650
Philus

№ 1750647

гірка перчина в прикуску. Дуже просто.


Скажу так: в Аперолі теж складного нічого нема :)

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750678 вiд 2026-06-22 22:35:39

All of this and some of that
's the only way to skin the cat

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750648 вiд 2026-06-22 21:17:18

2 Starik
№ 1750644
Philus

№ 1750629

вийди з чата :)

адміни, це що таке діється :)


Та знаю - з національними символами треба обережно :)))

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger