Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750987 вiд 2026-06-27 05:15:322 LAZY№ 1750984Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.Так і грали непогано.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750985 вiд 2026-06-27 05:06:29Уругвай пролітає. Ох, буки нагрілися!
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750983 вiд 2026-06-27 04:55:24Бляха муха, команда Зеленого Мису взагалі може вийти на друге місце в групі з трьома балами!
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750981 вiд 2026-06-27 04:07:422 gross№ 1750976зробив
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750980 вiд 2026-06-27 03:53:012 LAZY№ 1750979Хуй його зна. Може, й пиздить :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750977 вiд 2026-06-27 02:52:032 gross№ 17509762 Philus№ 1750970Доречі, можна і лайки прикрутити, зберігати їх в окремій БД, по номеру повідомлення. Ти ж мабуть вже використовуєш БД для інших потреб.Можна. :)Можна навіть дозволити редагувати месаги :)Я зараз розбираюся з RAG - як краще тут його зробити.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750975 вiд 2026-06-27 02:20:432 Vichny№ 1750974Philus,Охуєнно цей електронний хуй валить))Якщо вже розбиратися в штучному інтелекті - то краще вже з можливістю пореготіти
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750970 вiд 2026-06-26 23:19:31
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750967 вiд 2026-06-26 23:00:11
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750965 вiд 2026-06-26 22:35:21
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750933 вiд 2026-06-26 05:44:37
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750816 вiд 2026-06-24 05:44:062 yagshamash№ 1750810Бля, де Валік Щербачов? Де Толя Барчуков, Вітя Нестеренко? Де Олекса Семененко? Ех, леґенди.Дерепа!
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750807 вiд 2026-06-24 02:13:03Для мене Кейн - #3 (все ж таки Роналдо монстр) чи #2 (за мисленням) після Мессі.Усілякі Мбапе/Ямали далеко за цією трійкою.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750805 вiд 2026-06-24 02:08:032 LAZY№ 1750799Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!Ну і раз ти вже так - я не вмію заваливати їбальник. Зможеш навчити? Зроби відео! Або скинь лінк на як правильно.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750804 вiд 2026-06-24 02:03:402 LAZY№ 1750799Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!Кейн - охуєнний, але сьогодні - бовдур
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750798 вiд 2026-06-24 01:27:542 OG№ 1750781Цікаво, чи Кейн продовжить серію дублів видатних бомбардирів«Який же він бовдур» ©
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750687 вiд 2026-06-22 23:03:062 Voxa№ 1750685Philus№ 1750684ну за гірку перчину до борщу поставлять лайк, а за апероль, чи як його, в борщь, можуть і по морді :)Тю. На якість та смак мого борщу ще ніхто не скаржився. :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750684 вiд 2026-06-22 22:55:102 Voxa№ 1750650Philus№ 1750647гірка перчина в прикуску. Дуже просто.Скажу так: в Аперолі теж складного нічого нема :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750678 вiд 2026-06-22 22:35:39All of this and some of that's the only way to skin the cat
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750648 вiд 2026-06-22 21:17:182 Starik№ 1750644Philus№ 1750629вийди з чата :)адміни, це що таке діється :)Та знаю - з національними символами треба обережно :)))