🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд SK :

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751022 вiд 2026-06-27 15:32:13

ваньок
--------
херовое утро для ПС сегодня

1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду

1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно

не проснулись видимо, чи шо

давно таких проёбов не было конечно

ну тут хоть без человеческих потерь

но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751021 вiд 2026-06-27 15:30:30

фламінго прилетіли в завод титан-барикади (це, сука, петров-водкін 2.0)
як завжди на болотах назви - «ахуйєтітєльні»
я підозрюю що за часів совка на заводі «барикади» працювали зеки чи інші «схожі» персонажі, яким повезло і їх до гулагу не довезли
тому що на заводі з назвою «барикаи» потрібно працювати 24 на 7 тільки за похльобку і стакан води. по іншому - не уявляю
--------
Це слово тягнеться ще з часів Російської імперії та більшовицького перевороту.

У 1914 році у Царицині (майбутньому Сталінграді, а нині Волгограді) збудували великий гарматний завод.

Після приходу до влади більшовиків у 1922 році заводу дали пафосну пролетарську назву «Баррикады» — на честь революційних барикад та «боротьби робітничого класу».

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751020 вiд 2026-06-27 15:22:46

ніфігасобі фламінго накрутили «зайвих» кілометрів…
чи маневрували щоб спалити паливо в баках, щоб посадка «м'якша» була? :)
це ж при тому що всі пишуть що сама по собі ціль велика, гарно видна на радарах, летить повільно
«канфєтка» для ппо…
штілєрман в і-вью казав що їм потрібні детальні карти місцевості (болотної), щоб летіти якомога низько. як це роблять томагавки… а такі карти тільки у штатів…



sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751019 вiд 2026-06-27 15:16:35

теніс
трохи но «ноу-нейм» чешок
вони нам цікаві тому що можуть обігрувати бульба-дуру, і цим робити їй нєрви
-------
Кароліна Мухова стала чемпіонкою турніру WTA 500 у Бад-Гомбурзі після того, як Наомі Осака знялася з фіналу за рахунку 1:6, 0:1 через травму правої стопи.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751018 вiд 2026-06-27 15:12:59

2 olma
№ 1751013
це така «класика» теорії ігор
знаючи що твій конкурент буде робити, роби щось, щоб під-насрати конкуренту

самсунг обіцяє анонс а-хуй-єного телефону 1го вересня! зайєбіще!!! сяомі робить анонс схожих телефонів в кінці серпня. з натяком на те що ви можете купити вже зараз за меншою ціною.

стіва джобса всі забули? анонси еппл завжди +- за місяць до чорної п'ятниці. поки конкуренти в очікуваннях що зараз народ розкупить їх продукти. виходить джобс. показує щось а-хуй-єне. хуй-ня що продавати почнуть тільки через пів-року. і народ вже нічого на чорну п'ятницю не купує. чекає пів-року щоб купити еппл…
останні роки самсунги-гугли придумали як з цим боротись… анонсують свої продукти до виходу еппл (чи трохи пізніше), підкреслюючи що ось ця «нова» фішка еппл в наших телефонах була ще 5 років назад…

з рожевими буцами, думаю, уроки вивчать. цікаво буде подивитись на чє через 2 роки. хто виграє гру «зроби щоб всі помітили і продукт завірусився» :)

sk(Xiaomi ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751012 вiд 2026-06-27 10:23:23

Пишуть з 5ти випущених долетіло 3

Denys Shtilierman
@DenShtilierman
·
5h
Волгоград зустрічає сезонну міграцію фламінго з України. Далі буде…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750971 вiд 2026-06-27 00:06:14

пишуть що 20 років назад це сталось
гол гусєва. до сих пір перед очима.
але ж невже шева перший не забив? :)
https://x.com/ZoryaLondonsk/status/2070575077578404074?s=20

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750966 вiд 2026-06-26 22:44:10

хуйло-лукашеску
алтай-валдай…
ну хз. побачив десь в новинах що алтай
валдай +- відомо і часто…
тому напряг ші про атлай. тому що давно не чув
а валдай всі знають, особливо як рижий клоун щось там твітив про те що українські дрони летіли на валдай. хотіли друга-хуйла-дух-анкоріджу убити!!!

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750958 вiд 2026-06-26 20:40:47

лукашеску на зустріч до хуйла на алтай
спитав у ші як часто хуйло там сидить і відстань до лбз
до речі це ж наче шойгу ту базу організовував. і там робив хуйлу якусь процедуру з ваннами з крові оленів чи щось таке…
---------
Оскільки Алтай — це вже глибока Азія за Уральськими горами, відстань туди колосальна.

По прямій лінії від лінії бойового зіткнення (ЛБЗ) в Україні до резиденції в Онгудайському районі — близько 3200–3300 кілометрів.

Для порівняння: це набагато далі, ніж Тюмень (~2000 км) чи Омськ (~2400 км), про які ми говорили. Фактично, ця дача розташована ближче до кордону з Монголією та Китаєм, ніж до європейської частини РФ.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750957 вiд 2026-06-26 20:33:33

Владимир Путин подписал закон о штрафах до 700 тысяч рублей за авторизацию через Gmail и другие зарубежные сервисы на российских сайтах
-------
мабуть підписав ручкою паркер, на фінському папері, надруковано на американському прінтері на віндовз компі зібраному китайцями…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750956 вiд 2026-06-26 20:29:23

2 Enot
№ 1750949

пригадав що воно виступало, коли хуйло оголошувало сво, всі члени рад-безу там щось там чвякали-хуякали
попросив ші нагадати що сказав іванов (через 4.5 роки карма дістала)
-------------
Що саме сказав Сергій Іванов? Його промова на засіданні була однією з найбільш цинічних і була побудована на образах у бік України та Заходу. Ось головні тези з його виступу: Про Україну та її владу: Іванов звинуватив українську владу в тому, що їм «не потрібен Донбас та його мешканці», а Мінські угоди вони виконувати не збиралися. Він заявив, що для Києва люди на Донбасі — це нібито «не люди, а якісь істоти». Образи на адресу Заходу: Він окремо пройшовся по США та європейських партнерах. Іванов заявив, що Захід лицемірний, і згадав колишні військові компанії США: «Нас закликають до діалогу закордонні партнери, які свого часу, помахавши пробіркою з білим порошком (натяк на Коліна Пауелла та Ірак), розбомбили Ірак, змінили законну владу, утопили народ у крові. І після цього вони нас запрошують до якогось діалогу?» Резюме виступу: Іванов однозначно закликав негайно визнавати «республіки», але окремо наголосив на важливому нюансі, який тоді видав реальні плани Кремля — він підкреслив, що визнавати їх потрібно «в тих кордонах, які задекларовані», тобто зазіхаючи на всю територію Донецької та Луганської областей України (хоча на той момент значна їх частина контролювалася ЗСУ).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750948 вiд 2026-06-26 16:24:34

2 olma
№ 1750947
ну не часто в перших колах на слемі 1.5 українських дербі :)
перше коло - майже ніколи не «прорахуєш». всі записуються тому що бабла нємєряно. краще вийти, програти 0-6 0-6, але отримати свої 100к +- «за участь в змаганнях». там наче федерація вносила зміни в регламент. якщо ти офіційно травмований - то можеш знятись і свої 100к отримаєш. щоб не було матчів без боротьби
але й без того буде багато «сенсацій». тим більше трава. незрозуміле покриття для 90% туру :)
жереб для наших - ок. аби еліна травму підлікувала

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750946 вiд 2026-06-26 13:56:24

теніс
Серена Вільямс в першому колі Вімблдону зіграє проти Маї Джоїнт - австралійка на підйомі. Серена може пакувати валізи :) (можливо в парі затримається…)

ну з звєрєву повезло. сінера-джоковича може зустірти тільки у фіналі… якщо пройде в першому колі одну з молодих супер-старз - блокса (батьки у нього українці)
-----------
Жеребкування основної чоловічої сітки Вімблдону подарувало одразу кілька потенційних блокбастерів уже в першому колі.

Тейлор Фрітц (6) Джек Дрейпер
Каспер Рууд (11) Губерт Гуркач
Артур Фіс (20) Рафаель Колліньйон
Александер Звєрєв (2) Александер Блокс
Стен Вавринка Маттео Берреттіні
Марін Чилич ️ Данило Медвєдєв (8)

Новак Джокович і Яннік Сіннер потрапили в одну частину сітки.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750945 вiд 2026-06-26 13:49:15

В Крыму и Севастополе ввёден режим чрезвычайной ситуации регионального характера. - Аксёнов
---------
гарно на відео сказав: все вмєстє - ми прорвьомся!!!

були відоси як кримчани в якомусь жк танцювали без світла… схоже було і у нас взимку. люди придумували як себе підтримати…
але коли я дивився на кримчан, подумав, різниця між ними і нами це те, що вони - на «острові»

прорвсьомся - мабуть мав на увазі через міст, поки він відкритий… можна довго вийобуватись коли є шляхи до відходу, але коли їх немає…
читаємо історію крима… при б-якій серйозній «зарубів» - він «здавався» … при чому відносно легко

буде як у відомій пісні часів розвалу совка…
Луна появилась и лезет настырно всё выше и выше.
Сейчас со всей мочи завою с тоски - никто не услышит.
Ой-йо, ой-йо, ой-йо.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750944 вiд 2026-06-26 13:31:28

теніс
два укр дербі в першому колі :)
надя подорожська відновлюється після довгої травми

макарнті кесслер в гарій формі
японка на захищеному рейтингу. теж скоріш за все після травми відновлюється
рахімова «стабільна» гравчиня на підступах до топ-100
узбеки дали бабло - змінила прапор…
Еліна, Марта, Даяна, Ангеліна - 99% в другому колі
Олійникова та Старо - 40%

Еліна Світоліна [8] - Дарія Снігур

Марта Костюк [12] - Надя Подороска [SR]

Олександра Олійникова - Маккартні Кесслер

Юлія Стародубцева - ️Анна Блінкова

Даяна Ястремська - Аой Іто [SR]

Ангеліна Калініна - Камілла Рахімова

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750924 вiд 2026-06-25 21:53:43

з приводу хуйло нпз
дійсно. всі аналітєги про це постійно кажуть
чим більш просунутіший завод - тим він може виробляти бенз з більшим октановим числом
відповідно… заборона на експорт бензину. а дизелю - дохуйя. тому що обладнання старе… дизель з нафти «вигоняє». а бензу - хуй
але, думаю, для мск з їх крутими такчками що їздять на 95+ - бенз знайдуть. а в селах жигулі іна 76му поїздять

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750923 вiд 2026-06-25 21:51:11

якщо я правильно прочитав між рядків…
наші натякають що до уфи доеліти «дешеві» дрони… якийх до-хуй-я… тобто нальотних зграй буде більше. попадати будуть веселіше
------------------
КіберБорошно: Удар по «Башнефть-УНПЗ» та «Башнефть-Уфанефтехим» в Уфі вдень 25.06.2026

Уфа розташована на відстані, яка ще донедавна була досяжною переважно для важких дронів або їхніх спеціальних модифікацій. Тепер же такі удари поступово стають буденністю, що суттєво розширює географію вразливості російської нафтопереробки.

Можна підтвердити горіння двох установок:

• ЕЛОУ-АВТ-6 на НПЗ «Башнефть-УНПЗ» потужністю 7,5 мільйона тонн переробки нафти на рік,

• АВТ-4 на «Башнефть-Уфанефтехим» потужністю 3 мільйони тонн переробки нафти на рік.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750906 вiд 2026-06-25 17:35:43

2 Coder
№ 1750904
ага. спитав у ші. дійсно. казахстан мало переробляє нафти. ділитись бензином-дизелем - не вийде
добре…
про заборону експорту бензину, так, то ж відомий факт
а от коли заборонять експортувати дизель - це вже буде «щось»
-----
по-моєму портніков сказав гарну фразу. на нас працює економіка єс. ту ж кризу з пальним розрулили за 3-4 міс
а у хуйлостана немає таких потужних економік. біларусь хіба що з їх єдиним нпз. казахи відпадають… ну все. далі китай, який сам тільки нафту «прйимає»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750905 вiд 2026-06-25 17:22:26

2 olma
№ 1750903
портніков постійно нагадує що після переговорів в анкоріджі повинна була бути вечеря. але трам зібрався і полетів додому…
але з літака щось там твітив про а-хуй-єного друга хуйла…
тобто як завжди буває з трампом… мала дитина. мама дає канхфєтку - мама молодець. папа дає печєньку - вже тато молодець…
можливо зараз, з нафтою ірану і злими шейхами, нафти на ринку нємєряно. від нафти хуйла нічого не залежить… тому більше хуйло ні для чого штатам не потрібне… тому можна витирати ноги (іншими руками) вішфул синкінг…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750902 вiд 2026-06-25 16:17:16

з приводу криз і тп. на болотах
дійсно. ми «дитячі хвороби», типу 2-3 нєдєлі - вже пережили
якщо ми з бензином з єдиним нпз в країні, то країна-бензоколонка, яка до сих пір експортує нафту, дизель… якось розрулить…
їх не дуже рятує логістика. але… той омський нпз - пів країни нагодує. а там же поруч казахстан. підставить плече якщо «плече» бульбафюрера впаде…
коли хуйлостан зупинить експорт нафтопродуктів… це буде перший сигнал що щось не те
і да, на їхніх відосах вони там світять ціни на заправках які +- такі ж як у нас в грн, за літр. так що… якщо у них ціни виростуть в 2-3 рази за бенз. вони зрівняються з нашими…
але… чекаємо гарних новин від зсу… вода камінь точе…

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger