Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750922 вiд 2026-06-25 21:42:55LAZY № 1750885 такі таймінги вже ближче до хокею на траві :) Треба ще у футбол додати зелений трикутник - видалення від 5 хвилин і далі на рішення арбітра і буде як треба. А зону удару давно треба вводити, нові бутси-м'ячі вже не ті, що раніше. Синтетику вже активно використовують. Щось я забув… Старий вже… А, бляха, ключки, звісно ключки потрібні, щоб вирівняти шанси для найбільших споживачів - китайців та індусів. p. s. (с) колишній гравець у хокей на траві :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750876 вiд 2026-06-24 23:52:09Власне футбол буде розвиватися під глядача. а глядач дуже скоро буде нездатним ментально дивитись шоу 90+15 хв, або 45 хв два рази без перерви. тож водні паузи це просто відкриття вікна Овертону, а там побачимо. Хто доживе :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750875 вiд 2026-06-24 23:48:37Voxa (Запоріжжя) № 1750858 Поділ матчу на 4 чверті в NBA продиктований комерційними інтересами та необхідністю інтенсивного відпочинку для гравців через високий темп гри. Європейський баскетбол історично розвивався за правилами Міжнародної федерації баскетболу (FIBA), яка спочатку використовувала два тайми, але згодом також перейшла на чотирьохчетвертний формат. Ось головні етапи та причини такої різниці:1. Витоки: чому тайми та чвертіколи винахідник баскетболу Джеймс Нейсміт у 1891 році розробив перші 13 правил гри, він передбачив формат двох таймів по 15 хвилин із п'ятихвилинною перервою між ними. Гра була набагато повільнішою, без акценту на масові комерційні трансляції, і гравцям не потрібні були часті паузи. 2. Вплив NBA та американського спорту Створення формату: Коли наприкінці 1940-х років засновувалася NBA, організатори розуміли, що професійним гравцям буде важко підтримувати видовищний, динамічний темп на великих майданчиках протягом двох довгих періодів. Крім того, на відміну від студентського спорту, головною метою професіоналів було залучення глядачів. Перехід на 4 періоди: У 1951 році Ліга перейшла на формат із чотирьох чвертей, встановивши тривалість кожної в 10 хвилин. Збільшення до 12 хвилин: Щоб зробити матчі довшими (наблизивши їх за часом до інших американських ліг на кшталт NFL) та дати більше часу для телетрансляцій і реклами, у 1954 році NBA встановила чверті по 12 хвилин. Саме цей формат діє донині. 3. Історія європейського баскетболу (FIBA) Два тайми як стандарт: Довгий час міжнародний баскетбол, який регулювався FIBA, дотримувався класичної європейської моделі змагань. Як і в європейському футболі чи гандболі, матчі проводилися у два тайми по 20 хвилин. Це пояснювалося традиціями та тим, що в ранні роки існування правил FIBA фокус робився на безперервному русі м'яча без таких частих зупинок, як в американському професійному спорті. Перехід на чверті: У 2000 році FIBA офіційно відмовилася від двох таймів. Вона уніфікувала правила з NBA та американським студентським баскетболом і перейшла на формат із 4 чвертей по 10 хвилин кожна. Основні відмінності зараз Сьогодні загальні правила FIBA (включаючи всі європейські чемпіонати та EuroLeague) передбачають 4 чверті по 10 хвилин. Матчі NBA теж граються у 4 чверті, але кожна триває 12 хвилин, що робить загальний час чистого ігрового часу більшим (48 хвилин проти 40 хвилин).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750870 вiд 2026-06-24 22:40:42yagshamash № 1750838 ви, сер, мабуть не зрозумієте, але саме так нікчемні ІТшніки принижують хтивих журналюг та пишаються цим у барах під дешеве пиво
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750776 вiд 2026-06-23 22:00:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750775 Гм, я може помиляюся але Кролики та цвітна капуста саме там було опубліковано. А ще був Огоньок, який реально займався повною хуйнею, але чомусь вважався майже опозиційним виданням.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750683 вiд 2026-06-22 22:46:15та й Пеле мабуть. Є дуже велике але, чи справді Аргентина так вважає. Мабуть молодь це робить автоматично. Як на мене це дуже важливе питання розвитку футболу. Як заробляти зрозуміло, як розвивати? Це було у НБА, у НХЛ, Ф1 вони це пройшли з втратами. Думаю криза ФІФА вже близько
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750682 вiд 2026-06-22 22:41:51Мессі таки може. Згадати Марадону, то він напевне перевершив у футболі всіх, та й
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750679 вiд 2026-06-22 22:37:32Варіант 1 (про вогонь у серці): Ярмола такий молодий, І юний Матвій, І кожен навколо палкий, І світ цей — лиш мій! ✨Варіант 2 (енергійний та бойовий): Ярмола такий молодий, І юний Матвій, І кожен козак молодий, Ідемо у бій! ⚔️Варіант 3 (про лідера та успіх): Ярмола такий молодий, І юний Матвій, І вождь наш такий молодий, Веде до нових мрій! це не я :) але промти мої :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750673 вiд 2026-06-22 22:15:20PEPSI (Merkury) № 1750667 це буває не часто, але тут згоден
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750657 вiд 2026-06-22 21:59:27Це як ВВЛ проти німців епічно злив. Тут хоч немає критичних речей
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750656 вiд 2026-06-22 21:56:15LAZY Думаю це і був план, почати їх піздити більшими фізично гравцями. Майже спрацювало. Але ні, буває.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750646 вiд 2026-06-22 21:09:26LAZY № 1750641 тут така історія, після WWII СРСР отримала контент англомовний. Багато фраз перекладали слово в слово, бо вcі вчили німецьку тоді. Тож радянськи «крилаті фрази» майже завжди скопійовані з американських виразів. І це дуже, дуже смішно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750644 вiд 2026-06-22 21:05:47Philus № 1750629 вийди з чата :) адміни, це що таке діється :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750494 вiд 2026-06-21 13:49:29У Сенса обмежена кількість кодів, тож є всі шанси, що їх вже розібрали
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750492 вiд 2026-06-21 13:33:05olma безкоштовний варіант (майже :) ) https://megogo.net/ua/sensebank_football а так - Спорт за 279 грн (майже :) ) https://megogo.net/ua/fifa-world-cup
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750443 вiд 2026-06-20 20:40:16А чому Поплавському не дали цей орден? :) 3,2,1 на всій телезі :) як було з НП від Batyj
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750371 вiд 2026-06-19 23:03:10Ukrainian Ranger № 1750369 Ну як Лука пропустить, як вже пропустив до нас, то нам не треба навіть відходити. Але сьогодні ультиматум як раз про те, щоб не пропускав. Мабуть real politic таки дуже відрізняється від публічних заяв у соц мережах, як це завжди було. p. s. колись AI може це виправити :))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750370 вiд 2026-06-19 22:53:54Batyj UKR INFORM Зеленський відправив Навроцькому орден Білого Орла «Новою поштою» до Варшави. схоже О. є джерелом креативу, пора судитися UR? :(
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750367 вiд 2026-06-19 22:48:55Philus № 1750365 Чи справді був Фріман там, де ми бачили? До речі прізвище дуже відомо у широких колах поціновувачів цвяходера :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750364 вiд 2026-06-19 22:32:19або так https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%B2_%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97%D0%B2