Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750674 вiд 2026-06-22 22:15:42Помітив шо більшість гравців грає в рожевих бутцах? В чому прикол?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750269 вiд 2026-06-18 21:01:37Чехі сама повільна збірна на ЧС. Якісь баскетболісти вийшли пограти у футбол.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749850 вiд 2026-06-14 23:02:14Подивився, ще Чехи, Хорвати, Корея та Узбекістан грають своїми гравцями.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749849 вiд 2026-06-14 22:58:36LAZY № 1749806 вiд 2026-06-14 06:03:44 В сраку твоє Гаїті. Шотландці - красені, збірна без негрів у складі! ЗІ. Мулат один є, шотландцький.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749355 вiд 2026-06-06 23:54:07Vichny № 1749352 вiд 2026-06-06 23:25:08 В сенсі пиздувате? Ти вже довбень не віриш шо в Україні колись будуть вибори? Давай свого кандидата хуічний.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749347 вiд 2026-06-06 22:49:53Vichny № 1749340 вiд 2026-06-06 22:36:40 Раз ти вже виліз. Завтра вибори зеля і залужний. Ти за кого проголосуєш?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749346 вiд 2026-06-06 22:47:37olma № 1749341 вiд 2026-06-06 22:37:40 Чому мля ти згадуєш Київ, але мовчиш в ганчірку про міндічей, дінастію, міліардний піздінг грошей на усьому де тільки можна. Тарифи в Києві не впливають на ЗСУ, а от усе інше, дуже! Якась вибіркова зелена підерастія.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749344 вiд 2026-06-06 22:43:32LAZY № 1749339 вiд 2026-06-06 22:36:16 Сцуко, недарма підар гетьманцев сказав про такий як ти: тупо гуси. Лох не мамонт.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749337 вiд 2026-06-06 22:25:48olma № 1749329 вiд 2026-06-06 22:13:30 Я розумію шо тобі пох на історію України і як над нею знущаються зелені покидьки. Але ж ягшамаш «справжній ніціоналіст» він просто не може пройти повз цього блюзнірства. Так гебнявий?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749325 вiд 2026-06-06 22:01:39 yagshamash скажи ти радий?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749322 вiд 2026-06-06 21:45:28yagshamash № 1749319 вiд 2026-06-06 21:16:36 гебнявий перерахуй скільки за останній час прийняла законів ВР і підписав гундосий для просування України в ЄС?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749321 вiд 2026-06-06 21:41:40Nycolas № 1749317 вiд 2026-06-06 21:11:17 Ти бухий, чи аби шо піздануть?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749313 вiд 2026-06-06 20:43:13Voxa (Запоріжжя) № 1749280 вiд 2026-06-05 18:11:12 Це пиздець. І шось сцуко «патріотів-націоналістів» нечутно.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748611 вiд 2026-05-26 23:14:38olma № 1748583 вiд 2026-05-26 15:19:00 Про пиво подобається канал «Культ пива». Зараз переважно п'ю Helles i Bock.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748469 вiд 2026-05-24 21:10:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748406 вiд 2026-05-24 08:39:05 Ти це серйозно? Давай усіх довбойобів в політику, хулі той України. Муділо. Enot № 1748414 вiд 2026-05-24 09:54:14 Ти головне встигай двушкі на маскву відправляти. І нагадай пліз хто такий вова?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748055 вiд 2026-05-17 21:06:46klirik № 1748037 вiд 2026-05-17 18:25:32 Тут усе просто. «Скажи мені хто твій друг, я скажу хто ти»
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747990 вiд 2026-05-16 20:57:44Enot № 1747980 вiд 2026-05-16 17:35:57 Ги, Enot-підарок, скіки ти скинув шоб свого господара врятувати? Ти ж такий самий еталонний покидьок.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747807 вiд 2026-05-12 22:09:10Vichny № 1747750 вiд 2026-05-11 23:29:47 Аль Капоне за несплату податків посадили. Тож поки так.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747601 вiд 2026-05-08 21:54:32klirik № 1747598 вiд 2026-05-08 21:19:30 «Зеленський підтвердив триденне перемир’я з РФ та обмін полоненими й подякував Трампу за дипломатичну участь» і хто тут жалюгідний??? піздюк приймає з двох сторін
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747139 вiд 2026-05-01 22:52:22PEPSI (Merkury) № 1747137 вiд 2026-05-01 22:46:37 Може ти тварюка приїдеш сюда і повоюєш за свого диво президента, хуйло дефективне.