🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд Voordalak :

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750674 вiд 2026-06-22 22:15:42

Помітив шо більшість гравців грає в рожевих бутцах? В чому прикол?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750269 вiд 2026-06-18 21:01:37

Чехі сама повільна збірна на ЧС. Якісь баскетболісти вийшли пограти у футбол.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749850 вiд 2026-06-14 23:02:14

Подивився, ще Чехи, Хорвати, Корея та Узбекістан грають своїми гравцями.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749849 вiд 2026-06-14 22:58:36

LAZY
№ 1749806 вiд 2026-06-14 06:03:44

В сраку твоє Гаїті. Шотландці - красені, збірна без негрів у складі!
ЗІ. Мулат один є, шотландцький.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749355 вiд 2026-06-06 23:54:07

Vichny
№ 1749352 вiд 2026-06-06 23:25:08

В сенсі пиздувате? Ти вже довбень не віриш шо в Україні колись будуть вибори? Давай свого кандидата хуічний.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749347 вiд 2026-06-06 22:49:53

Vichny
№ 1749340 вiд 2026-06-06 22:36:40

Раз ти вже виліз. Завтра вибори зеля і залужний. Ти за кого проголосуєш?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749346 вiд 2026-06-06 22:47:37

olma
№ 1749341 вiд 2026-06-06 22:37:40

Чому мля ти згадуєш Київ, але мовчиш в ганчірку про міндічей, дінастію, міліардний піздінг грошей на усьому де тільки можна. Тарифи в Києві не впливають на ЗСУ, а от усе інше, дуже!
Якась вибіркова зелена підерастія.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749344 вiд 2026-06-06 22:43:32

LAZY
№ 1749339 вiд 2026-06-06 22:36:16

Сцуко, недарма підар гетьманцев сказав про такий як ти: тупо гуси. Лох не мамонт.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749337 вiд 2026-06-06 22:25:48

olma
№ 1749329 вiд 2026-06-06 22:13:30

Я розумію шо тобі пох на історію України і як над нею знущаються зелені покидьки. Але ж ягшамаш «справжній ніціоналіст» він просто не може пройти повз цього блюзнірства. Так гебнявий?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749325 вiд 2026-06-06 22:01:39



yagshamash скажи ти радий?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749322 вiд 2026-06-06 21:45:28

yagshamash
№ 1749319 вiд 2026-06-06 21:16:36

гебнявий перерахуй скільки за останній час прийняла законів ВР і підписав гундосий для просування України в ЄС?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749321 вiд 2026-06-06 21:41:40

Nycolas
№ 1749317 вiд 2026-06-06 21:11:17

Ти бухий, чи аби шо піздануть?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749313 вiд 2026-06-06 20:43:13

Voxa (Запоріжжя)
№ 1749280 вiд 2026-06-05 18:11:12

Це пиздець. І шось сцуко «патріотів-націоналістів» нечутно.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748611 вiд 2026-05-26 23:14:38

olma
№ 1748583 вiд 2026-05-26 15:19:00

Про пиво подобається канал «Культ пива».
Зараз переважно п'ю Helles i Bock.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748469 вiд 2026-05-24 21:10:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1748406 вiд 2026-05-24 08:39:05

Ти це серйозно? Давай усіх довбойобів в політику, хулі той України. Муділо.

Enot
№ 1748414 вiд 2026-05-24 09:54:14

Ти головне встигай двушкі на маскву відправляти. І нагадай пліз хто такий вова?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748055 вiд 2026-05-17 21:06:46

klirik
№ 1748037 вiд 2026-05-17 18:25:32

Тут усе просто.
«Скажи мені хто твій друг, я скажу хто ти»

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747990 вiд 2026-05-16 20:57:44

Enot
№ 1747980 вiд 2026-05-16 17:35:57

Ги, Enot-підарок, скіки ти скинув шоб свого господара врятувати? Ти ж такий самий еталонний покидьок.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747807 вiд 2026-05-12 22:09:10

Vichny
№ 1747750 вiд 2026-05-11 23:29:47

Аль Капоне за несплату податків посадили. Тож поки так.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747601 вiд 2026-05-08 21:54:32

klirik
№ 1747598 вiд 2026-05-08 21:19:30

«Зеленський підтвердив триденне перемир’я з РФ та обмін полоненими й подякував Трампу за дипломатичну участь»

і хто тут жалюгідний??? піздюк приймає з двох сторін

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747139 вiд 2026-05-01 22:52:22

PEPSI (Merkury)
№ 1747137 вiд 2026-05-01 22:46:37

Може ти тварюка приїдеш сюда і повоюєш за свого диво президента, хуйло дефективне.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger