Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748234 вiд 2026-05-20 20:45:27Batyj № 1748205, Я не розумію, як цього «специ» не бачать. А ще того, що флангові захисники - ідіоти, включно з потенційним «шахтарем» -Караваєм. І вже дуже давно. Бо проблема центру захисту зʼявилась значно попізже)
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747294 вiд 2026-05-04 09:07:39Реклама на сайті Шурика підзаєбала, але то, як кажуть, таке. Але коли другий день підряд контент цієї реклами - ролик підара Бойко - це повна дупа.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746362 вiд 2026-04-23 20:43:51Starik (Україна, Київ) № 1746357 Та ж фігня
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744385 вiд 2026-03-26 22:57:24Як з румунами (
yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738654 вiд 2026-01-03 10:04:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1738651 Пишуть, що на міністра енергетики. Він же у всьому розбирається)
yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737064 вiд 2025-12-02 09:23:18LAZY № 1737062 Був на поминках, якщо тебе так цікавить. А про Єрмака написав тому, що останній сам заявив, що йде до війська. В мого сусіда є придурковатий песик - постійно кидається на людей подібно тобі.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737051 вiд 2025-12-01 22:23:50Доповідаю шановному паньству- Єрмак наразі не у війську. В обідню пору перебував у ресторані на Позняках). Мабуть готується до того психологічно)
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736780 вiд 2025-11-28 09:44:25Як тільки шорті заявить, що він повністю довіряє поточному тренеру, після наступного матчу цього тренера доводиться звільняти))). Так було вже не раз і не два. Що вчергове доводить про менеджерський талант чувака)
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736670 вiд 2025-11-27 20:19:29Ідійот
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736669 вiд 2025-11-27 20:16:35Каравай в своєму фірмовому стилі)
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735767 вiд 2025-11-13 20:54:50Шкода, що ісландці в Баку майже не спітніли.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733811 вiд 2025-10-13 23:03:50«Бензин» потрохи закінчується. І сьодні не залітає (
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733807 вiд 2025-10-13 22:58:39Поки не будуть обігрувати один в один, розвалити «автобус» буде важко. Баку #2
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730790 вiд 2025-09-09 21:31:37Маючи контракт на 2 лями (якшо те, що пишуть - правда) ніхто ніяку відставку сам не оголосить. За такі грошенята ще й не такі відмазки можна клеїти)) Тьху…
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730763 вiд 2025-09-09 20:49:40Дупа
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730745 вiд 2025-09-09 20:30:24Раніше говорили про відстань. Було дуже близько
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730734 вiд 2025-09-09 20:16:29Може бути пряма червона
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730373 вiд 2025-09-05 22:20:36Довбика стережуть троє- результат прірви в індивідуальній майстерності
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730372 вiд 2025-09-05 22:18:24Звичайно Калюжний - це катастрофа. Навіть на фоні загального невисокого рівня..
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729473 вiд 2025-08-28 21:54:10Які вони убогі… Ярмола пів тайму стоїть. Втомився за хв 20. Дубінчак, здається, свою червону отримає. Оці його стрибки - гравець Маккабі ніжку не встигне прибрати, і всьо. Вони з Вівчаренком брати ідійоти