che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747162 вiд 2026-05-02 12:24:05я не знаю, чи ті кадри ураження мєркави відколи, але це не поодинокий випадок. танк паркувався, без екіпажа, система меіль руах = вітровка не був задіяний. мангал, той шо на кадрах на танку - не є дієвим захистом від fpv дронів. і ви це знаєте краще за всіх. тому не було що пробивати. тільки броню. чи система вітровка може ідентифікувати та збивати повільні fpv дрони я не знаю, але цікаво. підрив снарядів не є пожежою, а є підривом, що із великою вирогідністю знищує танк. системи гаміння пожеж у танку тут не допоможуть. при підриві снарядів екіпаж, як правило, виживає, але тут екіпажу не було у танку, майже 100%. я не знаю, чи оцей танк із наведеного кліпу пішов на ремонт/відновлення, чи списаний.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746990 вiд 2026-04-30 13:21:08sk (здалеку…) № 1746986 вiд 2026-04-30 12:03:51 я не критикую Зе, бо не сплачую/вав податки в Україні, Зе президент воюючої із кацапами країни, та Зе напряму не 'атакував' Ізраїль, із того, що мені відомо. голосування в ООН мене не цікавлять. щоб ти зрозумів, докуди блогери середньої величини (sic! - не якісь невідомі експерти по всьому) дійшли- Укр. голосує проти нас в оон, так а чого це нам не купляти оце збіжжя. а ви докажіть! десять лєт домбили нас в оон! бляді, сер- у мене немає інших дефіницій. український підполковник, забув як призвіще, відомий-такий самий мудак, тільки з іншого боку
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746985 вiд 2026-04-30 11:26:55ну шо, крадене (?) укр. збіжжя наче Ізраїль купляти не буде. можливо. одне судно відмовились приймати. побачимо, чи буде продовження. але почитавши дописи на цю тему деяких блогерів, середньої 'ваги', що укр/рос. мовних ізраїльтян, що українців (різного походження) - дуже погане відчуття. кончені дебіли, що не розуміють елементарні речі. не всі, але більшість у тому, що передивився.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746856 вiд 2026-04-29 12:24:31olma ти мабуть надто високої думки пол розумові здібності кацапів. не порівнюй бидло до Барона!)))))
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746711 вiд 2026-04-27 20:47:06olma № 1746701 вiд 2026-04-27 20:17:24 ні, ти мене не зрозумів. всі армії, 'нормальні', в усьому світі, плвнують однаково. важлива або дуже важлива тема/загроза- відповідно рівень планування відповіді на цю загрозу. все. 1. може, думало що fpv дрони чи взагалі дрони не така вже і загроза, може думали, що випалять осередки хєзболли та їм не буде де збирати ці дрони-скільки там тієї шиїтської території Лівану?. тому не було дуже серьозного планування відповіді на загрозу дронів. 2. може, все зрозуміли і зараз розуміють, і може завтра вже викотять таємну лазерну Зорю Смерті на півночі. тобто, рішення може бути дуже технологічним. може дешевим, може-не дуже. був час на оцінку/планування гідного для нас рішення я навіть не хочу уявляти, що зараз робитбся на нарадах у наших ВПС, у звязку із цим 'майже враженням' гелікоптера.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746707 вiд 2026-04-27 20:36:58klirik я ще менше тобі раджу читати дискусії ізраільтян у веб просторі. включно із кацапо/укр. мовними. ті ще ідіоти. LAZY мабуть там повбивам би всіх матюками. включо із Бараком Равідом (там взагалі як Карлсон, тільки лівак відбитий). про небезпеку євр. бізнесу та євреям взагалі у кацапії, та погрози хуйла почати шукати євреїв у мото-гондолах літаків у москві- цілком можливе припущення. див. недавній випадок із затриманням наших бидло-ідіотів у домодєдово. 'бляді, сер'. це не відміняє блядство правлячої коаліції стосовно деяких аспектів кацапо-укр. війни. я вже не уявляю, що такого таємного я не знаю, що це блядство виправдовує. не подобається укр корупція та синулі антисемітські прояви в Україні- да будь ласка. але кацапія- то ще гірше втілення фаш. Німеччини, як таке можна не розуміти?
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746699 вiд 2026-04-27 20:03:19і я не знаю, чому наше керівництво заграє із кацапами. вплив у Сирії -зараз мабуть не прокатить. кліничні ідіоти-може може буть. я скажу своє слово на виборах, на 'політичні теми' ми не можемо розмовляти 'на роботі'.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746697 вiд 2026-04-27 19:59:18olma № 1746692 вiд 2026-04-27 18:22:21 мене не цікавлять загальні коментарі невідомих людей у веб-поосторі, включно із українцями чи тими, зто так себе називає. сьогодні премєр зустрічався із вищим керівництвом армії, та казав про небезпеку дронів. це не треба розуміти, що дорогий Леонід Ілліч чи Кім Чен Ір вказав на недоліки, а так, що показує, що навіть він зрозумів, що це небезпека. казав, що вирішать технологічними рішеннями. Не знаю, я не розуміюсь на ппо чи електрониці, хай вирішують. було купа часу навчитися на кацапо-укр. війні. по медицині я мабуть розуміюся, але публічно не виступаю
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746688 вiд 2026-04-27 17:35:24 VVV № 1746687 вiд 2026-04-27 17:25:29 а навіщо із колорадкою із хуйлом у травні на параді ручкатись? а навіщо делегація на шкільну олімпіаду (так у нас писали нещодавно, я не перевіряв)? про зерно чув, наче вже другий корабель. не знаю. якщо все вірно і збіжжя можливо крадене- це дуже погано. у кращому випадку- погане функцібвання перевіряючих держ. структур, а гіршому-навіть не хочу будувати теорії. я чув, що укр. посол familiar with the situation
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746686 вiд 2026-04-27 17:07:56sk № 1746679 вiд 2026-04-27 12:55:21 залізний купол закриє обєкт довжиною фронтально 12 км від Ірану від усього, крім маленьких fpv і крім балістики, тобто від шахедів, та б. я середньо-великих доонів та крилатих ракет. а це вже чимало. звісно, якщо не перевантажать кількістю цілей та вистачить ракет. зрозуміло, що це не рішення всіє проблеми. не варто називати лазерну систему залізним куполом. там 2 інші назви, але неважливо. вона десь на 'північному фронті' і я не знаю, чи стріляє вдало чи взагалі як. і я знаю виступи Солоніна про те, що це ізр. військова промисловість розводить на гроші мін. оборони, втюхуючи дороговартісну хєрню платникам податків. тому немає відповіді, але думаю на протязі календарного року буде зрозуміло, що ми маємо. Солонін інженер (а я ні), але дозволив собі у цій дискусії про Ор Ейтан (оці лазерна система) дуже сміло оперувати не тільки інженерною логікою/законами, аде і військовим розумінням та доцільністю цієї стстеми. а у військових речах він імхо ідіот, при чому ефект Даннінгер-Крюгера- це про нього. чому Солонін? тому що гаче тільки він так активнл в осінт-просторі обговорював ії.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746677 вiд 2026-04-27 12:41:43ОАЕ вже придбали/взяли в аренду з екіпажем ізр. залізний купол. згоден, що незабаром немирний атом стане актуальним. здається, що рейтинг Зеленського/України знову пішов угору серед західних лідерів. тобто, не сиплий голос що просить/вимагає грошей для корумповоної країни, а лідер країни, що вміє застосовувати/має ноу-хау актуальні засоби боротьби проти загальних загроз. та не обтяжена 'Гретами Тунберг' у парламенті. як каже Бабченко, 'Кафка, ти де? ' а у нас, бл*ть, fpv вбив одного та 3-4 важкі, і тут же близько/майже влучив у евакуаційний гелікоптер у Ливані. і ще не вечір.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746507 вiд 2026-04-26 00:49:19 sk № 1746495 вiд 2026-04-25 23:09:17 у випадку про енергетику (не нефтянку) Шарп передає інформацію, без тлумачення. із того, що я про нього розумію- немає ніякої радості вдарити по енергії. Щарп, як і більшість ізраїльтян, не має ненависті до іранського народу. до того ж, всі бачили масові протести проти влади аятол, тобто є розділення. поступове знищення енергетики, це вже зовсім важкий крок, який в принципі можливий, але не бажаний, і так, - можливий за участю наших впс та агентури. можливо, народ підніметься ще раз, а можливо, - почне більше підтримувати владу релігійних військових (зараз) в Ірані. не переплутай, де тут 'добрі' та 'погані'. Макрон трохи кумедний. світ скаженіє далі, і ті самі греки/кіпріоти, шейхи дивляться, із ким вступати у серьозні військові союзи, щоб якшо шо, то можна сподіватися на допомогу через 12 годин, а не через 10 нарад та голосувань у парламенті. греки сподіваються на союз із нами, бо можливо, Ізраїль надасть дієву допомогу, скажімо, атакуючими кібер-діями. і їм є що запропонувати Їзраїлю, овер-дохріна. бо Туреччина незрозуміло докуди допливе при Ердогані
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746494 вiд 2026-04-25 22:41:29sk № 1746493 вiд 2026-04-25 22:28:24 я Шарпа слухав, і він каже точно відповідно із моїм дописом. і не тільки у цьому відео, а останні 2 роки. ультиматум Трампа не має відношення до Ізраїлю, та, можливо, і до дійсності. Трамп казав взагалі про знищення іранської цивілізації. ніхто із реал політік у нас не бажає іранському народу сидіти без енергії. так шо ти тут у молоко
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746486 вiд 2026-04-25 21:42:59sk № 1746482 вiд 2026-04-25 21:17:40 ні, ти імхо не зрозумів Шарпа, він чітко проти знищення енергетики, він за знищення нефтянки = прибуток до бюджету країни, яка хоче тебе знищити. не боротися із єврейсько-ізраїльскими бандерами, не захищати фарсі у школах Ізраїлю, а тупо знищити. при тому, що мені здається, що більшість населення там проти цього та такої політики взагалі, і вони, на відміну від, вийшли на свій Майдан. а от у кацапії - я зовсім не проти знищення всього, взагалі всього, тільки рабів на поля під ріпак та пАмідори, та найманих скандинавів на газо-нефтянку
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746480 вiд 2026-04-25 21:08:59sk № 1746476 вiд 2026-04-25 20:42:00 сам так подумав, шо бидлокацапи та взагалі бидло-humans проведуть паралелі щодо знищення енергетики (та нефтянки у Ірана). мені додати чогось розумного нема чого. вважаю, що Шарп взагалі розумний, та, повторюю 100500 раз, кваліфікований військовий експерт. його експертиза по політичним або політично-військовим питанням мені не зрозуміла. тому я зовсім перестав навіть для себе та для родичів, які питають «ну шо там буде? ти ж там сидиш на нарадах» щось відповідати, крім «не знаю». Іран треба добивати, бо коли кажуть, що «треба знищити Ізраїль», то треба вірити і діяти відповідно. Мир із Ліваном мало-вирогідний але можливий і це буде круто. багато хто, імхо, навіть не розуміє, наскільки круто. навіть революція в Ірані, яка не зрозуміло мені наскільки можлива і коли - це круто, бо іранці - не кацапи. мене непокоять FPV на півночі та можливість швидкого масштабування їх кількості. мене багато шо непокоїть, включно із зміною поколінь, ШІ, молоддю, що не вміє прожити 2ох днів без душу та смартфону у польових умовах, та взагалі кількість ідіотів. сподіваюсь, що існує серйозне планування курсу країни відповідними структурами та прийняття до уваги різноманіття альтернативних версій розвитку подій. напр., Меланія дасть ляпаса Трампу перед камерами - і шо буде? чи буде чудовий deal між ними? мене цікавить, якого полового наша делегація поїхала до москви на шкільну олімпіаду, і це дійство висвітлювало також наше посольство у кацапії. наче мало було премєра із колорадською ганчіркою на збіговиську на 9 травня у москві.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745934 вiд 2026-04-15 16:08:38 sk № 1745926 вiд 2026-04-15 15:01:20 1. я Портнікова перестав слухати. важко. хоча мабуть дуже розумна людина. 2. якщо вже слухаєш Шарпа, щоб приблизно розуміти, що коїться на бл. Сході, тоді імхо зайве слухати Ауслендера. можу порадити Д. Ліснянську або Бородкіна, вони іноді приходять до Ауслендера. іраністи. 3. є дуже високоякісна аналітика по війні з Іраном/Хізбаллой, але тільки на івріті, на платформах без перекладу. в умовах жорсткого надлишку інформації та купи відвертого сміття важко робити скрінінг та фільтрувати. а по Україні перейшов у телеграм та читаю лише Бабченко, Фашика (адмін якого, падло, мене забанив, за ніщо), та спілкування із родичами біля лініі зіткнення, та зображень дохлої русні. 4. якщо ми на півночі отримаємо рої fpv від Хізбалли на оптоволокні і не буде діючого лазера/дешевої та ефективної протидії, то мабуть українцї можуть брати попкорн, цілком виправдано. бо у нас було багато часу роздивлятися, що робиться у вас.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745924 вiд 2026-04-15 14:53:33sk № 1745915 вiд 2026-04-15 14:17:50 так, згоден, що останнім часом політична (не військова, sic) інтерпритація подій Шарпом викликає питання. Шарпа питають, іноді днбільні питання, він інколи не тікає від відповіді, а відповідає, як вміє. не я, не він не знаємо планів, є вони, чи нема їх. ' у нас немає мети, тільки путь'. чи як вірніше сказати - ' тільки шлях'? я повтрюю- Шарп кваліфікований саме військовий експерт і цікаво, що вийде із його заочним протимтоянням із Солоніним із приводу лазера. чи то розпіл грошей, чи щось вартн уваги. і Іран для нас екзистенціальна небезбека, без зайвих доповнень. так само, як для вас кацапи. із усіма витікаючими
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745913 вiд 2026-04-15 13:51:27шось ви тут зовсім, того… не того. 1. Мелоні призупинила військову угоду з Ізраїлем. Ви читали зміст тієї угоди? нє, чукча нє чітатель? 2. Вірю, що наші бюрократи могли напортачити із судном із укр. вкраденим сбіжжям. не від великого розуму. рівень державних бюрократів у еас поганий, імхо. нажаль. 3. знову, імхо, слухати/цітувати Барака Равіда-себе не поважати. 4. Нетаньяху втягнув Трампа у іранську авантюру. блядь, Зеленський втягнув Трампа/Байдена/Трампа/Джонсона/Мелоні кого там ще у кацапську авантюру. Але Орбан встояв, не повівся на разводняк галімтй, бо розумний. 5. Ну, полковник Світан теж віщає за Ізраїль. чьотко лазером рассєкаєть, все бачить/розуміє. Ауслендер -для домохозяєк, тільки все ж таки не Арестович. Галямов- імхо лівак, іноді цікаво, але не маю власної думки. Шарп-можотво єдиний кваліфікований військовий експерт, не робить розумний вираз обличчя коли розмовляє за Україну. втік від бляді латиніної, незабаром сподіваюсь втече від блядєй із дождя.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745530 вiд 2026-04-10 22:17:08sk № 1745491 вiд 2026-04-10 16:43:41 так отож. 1. у нас пишуть передають, що Каллас несе якусь херню про мир у Лівані і досить Ліванських жертв. фкщо так - то вона реальна дура. 2. Те, що це не one-way road, і Нетаньяху та держави Затоки не допомагали із кацапами - то вона має рацію, імхо. не знаю, у що нам це виллється. сьогодні/вчора у нас прапор важкий та сержант легкий поранені від fpv дрона у Лівані. дуже сподіваюсь, що розвідка та відділ планування знають, що робити із fpv
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744679 вiд 2026-03-30 17:12:00klirik № 1744652 вiд 2026-03-30 08:50:42 гигиг, як колись тут висловлювався відомий дописувач. арабами ніхто не прикривається. іранців, ти не повіриш, дуже жаліють. вони не араби, до революції були чудові відносини, на відміну від кацапів - стало сміливості вийти на протести проти озброєних військових/басідж. у нас до цього «загострення» було хєр знає скільки авіарейсів у день до Еміратів - Fly Dubai/ Ethiad + наші компанії. робився бізнес/туризм чималий. із минулого сторіччя - коли нам кажуть, що хочуть нас вбити - ми віримо. це ніяка не Голда Меїр, це тягнеться до Талмуду, але мабуть цитують Елі Візеля. нам багато ядерних бомб не треба, щоб впало - вистачить 2-3.