chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750157 вiд 2026-06-17 20:01:33 Хлопці та дівчата, є трохи потреби, сітки, матеріал розвідний, і горять, і рвуться віфпвішок, черга на два тижні (( в кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749200 вiд 2026-06-03 20:38:49Хлопці та дівчата, є трохи потреби, на зеленку треба дуже багат (((в кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748075 вiд 2026-05-18 13:15:181747797 вiд 2026-05-12 18:52:00 Хлопці та дівчата Є трохи потреби, завал з замовленнями, пішла зелень і всім треба В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748074 вiд 2026-05-18 13:13:18Хлопці та дівчата, дуже треба потреби, не встигаємо проплачувати, локації роблять, але не встигають переробляти, хлопцям нашим, треба дуже багато (
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748048 вiд 2026-05-17 20:14:361748046 Навіть не буду сперечатися, все зрозуміло, ніхто нікому не віддає борги, у Реброва дружка на весіллі єрмачидло
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748045 вiд 2026-05-17 19:28:381748042 Так воно і було мабуть, зараз борги віддає
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748035 вiд 2026-05-17 18:16:17 Kaizer № 1748034 Бачив Фінмоніторинг, запросив звідки гроші на заставу, перевірити всіх, там в банці пауки добряче зачепились
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748033 вiд 2026-05-17 17:14:27По лініям ВАРУ офсайду не було, але як на екрані можна виміряти ті міліметри?
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748028 вiд 2026-05-17 16:06:24Оболонь шо, внесла частину застави за єрмачилу?) Чистісеньке поза грою.
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747797 вiд 2026-05-12 18:52:00 Хлопці та дівчата Є трохи потреби, завал з замовленнями, пішла зелень і всім треба В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747699 вiд 2026-05-10 20:01:36Без зарплат, без льодових арен, без державного фінансування дитячого напрямку, без страху травмуватись, вища ліга світової шайби! Воїни!
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746876 вiд 2026-04-29 16:14:32 Хлопці та дівчата Є трохи потреби, завалили замовленнями, від своїх підопічних, ще й з погрозами))) В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746620 вiд 2026-04-26 18:45:56Буковина в наступному сезоні буде в УПЛ, так шо рук не опускаєи
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746092 вiд 2026-04-17 20:05:08Захист, то капець, в ступені жах
chin(Київ, pokrvlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746091 вiд 2026-04-17 20:03:47Але рівень ще той, нажаль
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746090 вiд 2026-04-17 19:44:42З перемогою! Не знаю шо скажуть наші лікарі- спеціалісти, але з моєї точки зору, абсолютно непрофесійною і аматорської, в Пономаренка якісь психічні розлади ((((
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746021 вiд 2026-04-16 14:19:48 Хлопці та дівчата Дуже скрутно, полізла перше листя, дуже багато замовлень В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745600 вiд 2026-04-11 18:27:44Лужного немає на них
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745162 вiд 2026-04-06 15:52:46 Хлопці та дівчата Походимо на ранню весну В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745128 вiд 2026-04-05 21:40:13Batyj № 174512 Вова, ну тафгай це людина для шоу, а Пономаренка за 20 хвилин, вивели, бо знали, шо Гармаш, неврівноважений, при мінус 1, покинути на призволяще команду, міг тільки Гармаш