🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд demetrio :

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750836 вiд 2026-06-24 15:14:22

sk (здалеку…)
№ 1750834 вiд 2026-06-24 13:56:37

а наші що теніс коментують: м'яч направо, м'яч наліво, гарний удар, гарна подача, трохи не точно… ну, думаю що кожен на О на цьому рівні прокоментує матч тенісу-футболу :)

Це точно. Я коли теніс або, наприклад НХЛ на мегого дивлюсь, наших відключаю, слухаю англомовних

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749157 вiд 2026-06-02 18:00:45

Пардон, збій. В цій статті - докладно про швейцарський хокейний феномен:

https://champion.com.ua/ukr/ice-hockey/yak-shveycarskiy-hokey-stav-odnim-iz-naykrashchih-u-yevropi-analiz-uspihu-1075242/

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749155 вiд 2026-06-02 17:59:17

UR, ти цікавився: в цфй

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747637 вiд 2026-05-08 23:41:33

Enot
№ 1747634 вiд 2026-05-08 23:32:35

Але зрештою саме федерація дала Київ Кепіталз дозвіл грати в Білтійській лізі. Без цього дозволу не випустили б. Про Сокіл були слухи+вьюха президента клубу, сказав, що такий варіант розглядається. Подивимось

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747632 вiд 2026-05-08 23:28:56

До речі Сокіл в наступному сезоні скоріш за все теж буде у якомусь закордонному чемпі грати як Київ Кеппіталз цього року в Балтійській лізі. І вихід збірної в еліту цьому посприяє. Жаль, я періодично на їх ігри в Києві ходив, але такі реалії, у внутрішньому чемпіонаті наразі не набирається гравців на декілька міцних клубів, війна, хокей - спорт не з дешевих

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747627 вiд 2026-05-08 23:17:52

Batyj
№ 1747621 вiд 2026-05-08 23:09:39

Угу, правильний підхід. Треба ніколи не намагатися бути серед кращих. Головне - не вилетіти і потім програвати спеціально, щоб не дай боже не підвищитися в класі.

У вищому дивізіоні буде боляче, дуже. Але ця збірна цього точно заслужила за останні роки. З Елітою!

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741743 вiд 2026-02-22 17:54:17

Таки штати. Канада сама винна

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741735 вiд 2026-02-22 17:40:10

То глюк якийсь.

Овертайм

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741734 вiд 2026-02-22 17:39:27

А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741730 вiд 2026-02-22 17:22:28

yagshamash
№ 1741729 вiд 2026-02-22 17:20:07

Ні, то sk цитата була.

Як канадці не забивають-це пиздець

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741727 вiд 2026-02-22 17:06:37

ну для людини що останній раз хокей дивилась коли сокіл з цска грав - пох…

А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741720 вiд 2026-02-22 16:41:58

Макар!

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741716 вiд 2026-02-22 16:02:28

В обох збірних до речі етнічні українці є: Макар, Парейко (Канада) - брати Ткачуки (штати)

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741715 вiд 2026-02-22 15:58:49

Go, Canada, Go!

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740101 вiд 2026-01-29 00:10:29

Я Бенфіку дивився весь матч. І Судаков грав добре, але гол Трубіна на 90+8 - це бляха взагалі щось! @! Зі штрафного головою

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737780 вiд 2025-12-13 16:03:06

Batyj
№ 1737776 вiд 2025-12-13 15:35:13

Не закидують в порожні, а заштовхує в падінні, дрейфуючи по льоду на пузі разом з французом, перехрестивши ключки. Черговий трилер, але вже на нашу користь!

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729984 вiд 2025-09-02 11:16:35

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729983 вiд 2025-09-02 11:09:10

Ні, страхують і фізичних осіб.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729982 вiд 2025-09-02 10:37:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729980 вiд 2025-09-02 09:11:43

https://insa.com.ua/
Ці страхують Київ. В мене є їх презентація по страхуванню від військових ризиків, якщо потрібно, закину кудись на е-мейл. Або контакт: Тетяна Даніленко, broker&insa. com. ua, +38 (050) 446 44 73, вона цю презентацію і надсилала на вайбер здається.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720208 вiд 2025-04-29 17:58:03

Batyj
№ 1720206 вiд 2025-04-29 17:37:39

1А-це умовно перша ліга. 1В-друга. З першої у вищу виходять дві команди, одна вилітає в другу (1В)

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701790 вiд 2024-09-18 11:19:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701787 вiд 2024-09-18 10:22:35

Тепер у Динамо можуть бути проблеми) Оскільки з цією примітивною тактикою Де Россі ще якісь перспективи може і були у команди СаШо

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger