demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750836 вiд 2026-06-24 15:14:22sk (здалеку…) № 1750834 вiд 2026-06-24 13:56:37 а наші що теніс коментують: м'яч направо, м'яч наліво, гарний удар, гарна подача, трохи не точно… ну, думаю що кожен на О на цьому рівні прокоментує матч тенісу-футболу :) Це точно. Я коли теніс або, наприклад НХЛ на мегого дивлюсь, наших відключаю, слухаю англомовних
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749157 вiд 2026-06-02 18:00:45Пардон, збій. В цій статті - докладно про швейцарський хокейний феномен: https://champion.com.ua/ukr/ice-hockey/yak-shveycarskiy-hokey-stav-odnim-iz-naykrashchih-u-yevropi-analiz-uspihu-1075242/
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749155 вiд 2026-06-02 17:59:17UR, ти цікавився: в цфй
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747637 вiд 2026-05-08 23:41:33Enot № 1747634 вiд 2026-05-08 23:32:35 Але зрештою саме федерація дала Київ Кепіталз дозвіл грати в Білтійській лізі. Без цього дозволу не випустили б. Про Сокіл були слухи+вьюха президента клубу, сказав, що такий варіант розглядається. Подивимось
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747632 вiд 2026-05-08 23:28:56До речі Сокіл в наступному сезоні скоріш за все теж буде у якомусь закордонному чемпі грати як Київ Кеппіталз цього року в Балтійській лізі. І вихід збірної в еліту цьому посприяє. Жаль, я періодично на їх ігри в Києві ходив, але такі реалії, у внутрішньому чемпіонаті наразі не набирається гравців на декілька міцних клубів, війна, хокей - спорт не з дешевих
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747627 вiд 2026-05-08 23:17:52Batyj № 1747621 вiд 2026-05-08 23:09:39 Угу, правильний підхід. Треба ніколи не намагатися бути серед кращих. Головне - не вилетіти і потім програвати спеціально, щоб не дай боже не підвищитися в класі. У вищому дивізіоні буде боляче, дуже. Але ця збірна цього точно заслужила за останні роки. З Елітою!
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741743 вiд 2026-02-22 17:54:17Таки штати. Канада сама винна
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741735 вiд 2026-02-22 17:40:10То глюк якийсь. Овертайм
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741734 вiд 2026-02-22 17:39:27 А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741730 вiд 2026-02-22 17:22:28yagshamash № 1741729 вiд 2026-02-22 17:20:07 Ні, то sk цитата була. Як канадці не забивають-це пиздець
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741727 вiд 2026-02-22 17:06:37ну для людини що останній раз хокей дивилась коли сокіл з цска грав - пох… А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741720 вiд 2026-02-22 16:41:58Макар!
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741716 вiд 2026-02-22 16:02:28В обох збірних до речі етнічні українці є: Макар, Парейко (Канада) - брати Ткачуки (штати)
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741715 вiд 2026-02-22 15:58:49Go, Canada, Go!
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740101 вiд 2026-01-29 00:10:29Я Бенфіку дивився весь матч. І Судаков грав добре, але гол Трубіна на 90+8 - це бляха взагалі щось! @! Зі штрафного головою
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737780 вiд 2025-12-13 16:03:06Batyj № 1737776 вiд 2025-12-13 15:35:13 Не закидують в порожні, а заштовхує в падінні, дрейфуючи по льоду на пузі разом з французом, перехрестивши ключки. Черговий трилер, але вже на нашу користь!
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729984 вiд 2025-09-02 11:16:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729983 вiд 2025-09-02 11:09:10 Ні, страхують і фізичних осіб.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729982 вiд 2025-09-02 10:37:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729980 вiд 2025-09-02 09:11:43 https://insa.com.ua/ Ці страхують Київ. В мене є їх презентація по страхуванню від військових ризиків, якщо потрібно, закину кудись на е-мейл. Або контакт: Тетяна Даніленко, broker&insa. com. ua, +38 (050) 446 44 73, вона цю презентацію і надсилала на вайбер здається.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720208 вiд 2025-04-29 17:58:03Batyj № 1720206 вiд 2025-04-29 17:37:39 1А-це умовно перша ліга. 1В-друга. З першої у вищу виходять дві команди, одна вилітає в другу (1В)
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701790 вiд 2024-09-18 11:19:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1701787 вiд 2024-09-18 10:22:35 Тепер у Динамо можуть бути проблеми) Оскільки з цією примітивною тактикою Де Россі ще якісь перспективи може і були у команди СаШо