🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд m1919 :

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750960 вiд 2026-06-26 20:59:41

2 olma
№ 1750942
ці фундаментальні недоліки правління Зе закладалися в 2019, 21, 22, 23
------------------
Боюсь, вони закладалися навіть не в 30 попередніх років, а у всі 300, як не більше.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750920 вiд 2026-06-25 21:33:17

2 olma
№ 1750882
Про П'єра Муненге
---------------------
Як по нарізці, непоганий у силовій боротьбі, не падає, інколи поле бачить, швидкість достатня, щоб не догнали, наче не зупиняється до кінця епізоду і у ворота +/- влучає.
Треба дивитись у грі.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750865 вiд 2026-06-24 21:04:36

2 sk
№ 1750756
мені інколи здається що хуй-єфа спеціально розширює к-ть команд на чс, щоб рекорди по голам бились…
-------------------------------------
Теж такої думки був, але глянь, скільки вже андердогів зуби показали.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750828 вiд 2026-06-24 11:46:32

От хіба не красопуцали?
Зробили моста через ливньовку в 50м від труби, по якій та ливньовка протікає і на якій дорога.
Як тебе не любити, Києве мій?
https://www.facebook.com/share/r/18ig199v9z/

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750668 вiд 2026-06-22 22:07:51

Ще про самокрутки.
Діди у селі вчили, яку газету треба вздовж рвати, яку поперек, щоб смужки рівні були.
Забулося через неактуальність :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750661 вiд 2026-06-22 22:03:34

2 olma
№ 1750594
На межі 80-90х, поки імпорт не повалив, з тютюном частенько проблеми бували.
Моїми цигарками був Фільтр. Як не було, то Експрес, Столичні, Космос, Прима, Польот. Бажано всі Київські. Космос ще Кишинівський бував. Інші фабрики вже на безриб'ї. Орбіта чи ще яка Красна Пресня - для мене була екзотика, яку сам не купував, хіба, як на Ембі були
У колгоспі курив махорку. В армії доводилося і бички кришити на самокрутки. Самосадом балувався, коли пригостили.
Я балуваний :), болгарію курити не міг, вона мені милом віддавала. Як і цигарки Феодосійської фабрики. А от до Партагасу і Лігеросу привчився.
З папірос димив Біломором, інколи Сальве. Більше Казбек подобався. Ще для виїбону були Запорожці і Богатирі.
Імпортним довго опирався, потім ЛМ зайшли. Закінчував червоним Мальборо. Хотів пересісти на Житан, бо міцніші, але вони нерегулярно були у продажу, то не став. Може щось і забув.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750651 вiд 2026-06-22 21:27:17

2 Fozzey
№ 1750565
Космос в м'яких 60, в твердих 70
------------------
Прив'язки по часу не вистачає.
Батий написав ціни до 1981, якщо пам'ять не зраджує.
30коп - м'яка пачка ВК, Експрес, Фільтр. З 1981 - 40коп
50коп - тверда Столичні / 60коп м'яка - не пам'ятаю, здається на 10 коп дешевша. Але і якість вважалася різною, тверда краще вважалася. А от московська Ява Явівська кращою вважалася у м'якій пачці.
60коп - Космоос / 70коп
1руб - Мальборо і т. п. / 1р50коп
Прима - 14/16коп. Верховина, здається так само. Краща була навіть за київську Приму.
Ватра - 20/25коп

15.08.26 буде 30 років, як не курю

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750550 вiд 2026-06-21 22:49:47

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1750537
Так окремий чемпіонат УССР не був би проблемою. У нас і так всередньому команд 5 лише у вишчій лізі тоді було. І у першій чимало достатньо сильних.
Зрозуміло, що московити на таке не погодилися б, тому й написав «теоритично». Все інше можна було вирішити.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750534 вiд 2026-06-21 21:03:17

2 olma
№ 1750482
То це теоритично зб. УССР могла заявитись у ФІФА і грати відбори?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750164 вiд 2026-06-17 20:27:36

2 Valeriy

Хто крім мене пам'ятає першого «трезора» в збірній Франції з прізвищем (або прізвиськом) Трезор?
-------------------
У 1982 до нього вже Тігана приєднався. Хороша збірна була.

Після гола Баля мене вперше і востаннє в житті почало реально трясти від хвилювання, що ми можемо обіграти Бразилію, але гол бразильців у відповідь миттєво мане заспокоїв
---------------------
Ще був незарахований гол Шенгелії.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750007 вiд 2026-06-16 20:47:55

2 VVV
№ 1749941
Нарешті запхали. Що б вони без Лукаку робили.
----------------------
https://x.com/InsoliteFoot/status/2066836161360699414/video/1

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750005 вiд 2026-06-16 20:10:33

Цікаво, знайдеться тут хтось, хто побачить у цьому порушення законів робототехніки? :)


m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750004 вiд 2026-06-16 20:09:10

2 olma
№ 1749980
Тобто, Мікрософт зі своєї бази данних, яку він при всіх людях обіцяв свято обергігати, взяв і здав Європейських регуляторів і контролерів американським підарам в Конгресі, які можуть накласти санкції, заборонити в'їзд в США еtc…
---------------------------
Бачиться, що це чудова можливість відсудити у них грубий шмат грошей.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749839 вiд 2026-06-14 21:42:17

2 Sauron
№ 1749810
В добрий час!

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749752 вiд 2026-06-13 22:56:19

2 LAZY
№ 1749751
Так у нас і ГАрмаш, і КОваль. люблять казати

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749750 вiд 2026-06-13 22:25:53

2 LAZY
№ 1749688
Звідки у чорного бро із Канади прізвище Ларін. Одразу згадується той кацапський мєнт із їхнього гівносеріалу.
--------------------------
Інколи все не таке, як здається. Наприклад, з прізвищем Дунін.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749669 вiд 2026-06-12 21:42:02

2 yagshamash
№ 1749624
Та ні, я в Шепетівці був. Може в казармі не дивились, а радіо слухали, вже точно не скажу.
Але, поки зміну порозводив, наші вже програти встигли, про що мене і повідомили, як повернувся.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749618 вiд 2026-06-11 20:57:46

2 Perfect Stranger
Міжнародна федерація шахів покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
---------------------
Щось у лісі здохло

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749616 вiд 2026-06-11 20:48:54

2 Voxa
№ 1749582
Я тоді саме окупантом служив. Всі попередні ігри зб. СССР дивився, домовлялися з черговими по частині. А на СССР-Бельгія ми в караул пішли. З караулки кожні 5 хвилин у казарму телефонували, що і як. Я розводящим був, то повною мірою цієї напруги не відчув. Коли зміну повів було 2-1, прийшов і мене радують. Не одразу навіть повірив.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749614 вiд 2026-06-11 20:31:05

2 olma
№ 1749547

В статті так класно все розповіли про містечко, як полякам за кілька років вдалося зробити цукерку промислову… але кінець цього дива наші автори якби не написали хто кого і за шо там вбивав.
-------------------
Може у авторів не було мети з цим розбиратися, хотілося просто накатати текст з картинками.
Якщо подумати, перед нами посвоєму типове поселення колоніалістів на чужій землі. У Яновій долмині поляки, навколо - українці. На облаштування добробуту поляків витрачаються кошти, що не може не викликати заздрощів у українців.
А потім відбілося те, що сталося з багатьма поміщицькими маєтками і економіями. Там керував уже не здоровий глузд, а ненависть і інстинкти. Аборигени зтерли з землі поселення колоніалістів. По всій планеті таке відбувалося час від часу.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger