m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750960 вiд 2026-06-26 20:59:412 olma№ 1750942ці фундаментальні недоліки правління Зе закладалися в 2019, 21, 22, 23------------------Боюсь, вони закладалися навіть не в 30 попередніх років, а у всі 300, як не більше.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750920 вiд 2026-06-25 21:33:172 olma№ 1750882Про П'єра Муненге---------------------Як по нарізці, непоганий у силовій боротьбі, не падає, інколи поле бачить, швидкість достатня, щоб не догнали, наче не зупиняється до кінця епізоду і у ворота +/- влучає.Треба дивитись у грі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750865 вiд 2026-06-24 21:04:362 sk№ 1750756мені інколи здається що хуй-єфа спеціально розширює к-ть команд на чс, щоб рекорди по голам бились…-------------------------------------Теж такої думки був, але глянь, скільки вже андердогів зуби показали.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750828 вiд 2026-06-24 11:46:32От хіба не красопуцали?Зробили моста через ливньовку в 50м від труби, по якій та ливньовка протікає і на якій дорога.Як тебе не любити, Києве мій?https://www.facebook.com/share/r/18ig199v9z/
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750668 вiд 2026-06-22 22:07:51Ще про самокрутки.Діди у селі вчили, яку газету треба вздовж рвати, яку поперек, щоб смужки рівні були.Забулося через неактуальність :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750661 вiд 2026-06-22 22:03:342 olma№ 1750594На межі 80-90х, поки імпорт не повалив, з тютюном частенько проблеми бували.Моїми цигарками був Фільтр. Як не було, то Експрес, Столичні, Космос, Прима, Польот. Бажано всі Київські. Космос ще Кишинівський бував. Інші фабрики вже на безриб'ї. Орбіта чи ще яка Красна Пресня - для мене була екзотика, яку сам не купував, хіба, як на Ембі булиУ колгоспі курив махорку. В армії доводилося і бички кришити на самокрутки. Самосадом балувався, коли пригостили.Я балуваний :), болгарію курити не міг, вона мені милом віддавала. Як і цигарки Феодосійської фабрики. А от до Партагасу і Лігеросу привчився.З папірос димив Біломором, інколи Сальве. Більше Казбек подобався. Ще для виїбону були Запорожці і Богатирі.Імпортним довго опирався, потім ЛМ зайшли. Закінчував червоним Мальборо. Хотів пересісти на Житан, бо міцніші, але вони нерегулярно були у продажу, то не став. Може щось і забув.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750651 вiд 2026-06-22 21:27:172 Fozzey№ 1750565Космос в м'яких 60, в твердих 70------------------Прив'язки по часу не вистачає.Батий написав ціни до 1981, якщо пам'ять не зраджує.30коп - м'яка пачка ВК, Експрес, Фільтр. З 1981 - 40коп50коп - тверда Столичні / 60коп м'яка - не пам'ятаю, здається на 10 коп дешевша. Але і якість вважалася різною, тверда краще вважалася. А от московська Ява Явівська кращою вважалася у м'якій пачці.60коп - Космоос / 70коп1руб - Мальборо і т. п. / 1р50копПрима - 14/16коп. Верховина, здається так само. Краща була навіть за київську Приму.Ватра - 20/25коп15.08.26 буде 30 років, як не курю
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750550 вiд 2026-06-21 22:49:472 ProstoVlizPobalakaty№ 1750537Так окремий чемпіонат УССР не був би проблемою. У нас і так всередньому команд 5 лише у вишчій лізі тоді було. І у першій чимало достатньо сильних.Зрозуміло, що московити на таке не погодилися б, тому й написав «теоритично». Все інше можна було вирішити.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750534 вiд 2026-06-21 21:03:172 olma№ 1750482То це теоритично зб. УССР могла заявитись у ФІФА і грати відбори?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750164 вiд 2026-06-17 20:27:362 ValeriyХто крім мене пам'ятає першого «трезора» в збірній Франції з прізвищем (або прізвиськом) Трезор?-------------------У 1982 до нього вже Тігана приєднався. Хороша збірна була.Після гола Баля мене вперше і востаннє в житті почало реально трясти від хвилювання, що ми можемо обіграти Бразилію, але гол бразильців у відповідь миттєво мане заспокоїв ---------------------Ще був незарахований гол Шенгелії.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750007 вiд 2026-06-16 20:47:552 VVV№ 1749941Нарешті запхали. Що б вони без Лукаку робили.----------------------https://x.com/InsoliteFoot/status/2066836161360699414/video/1
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750005 вiд 2026-06-16 20:10:33Цікаво, знайдеться тут хтось, хто побачить у цьому порушення законів робототехніки? :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750004 вiд 2026-06-16 20:09:102 olma№ 1749980Тобто, Мікрософт зі своєї бази данних, яку він при всіх людях обіцяв свято обергігати, взяв і здав Європейських регуляторів і контролерів американським підарам в Конгресі, які можуть накласти санкції, заборонити в'їзд в США еtc…---------------------------Бачиться, що це чудова можливість відсудити у них грубий шмат грошей.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749839 вiд 2026-06-14 21:42:172 Sauron№ 1749810В добрий час!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749752 вiд 2026-06-13 22:56:192 LAZY№ 1749751Так у нас і ГАрмаш, і КОваль. люблять казати
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749750 вiд 2026-06-13 22:25:532 LAZY№ 1749688Звідки у чорного бро із Канади прізвище Ларін. Одразу згадується той кацапський мєнт із їхнього гівносеріалу.--------------------------Інколи все не таке, як здається. Наприклад, з прізвищем Дунін.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749669 вiд 2026-06-12 21:42:022 yagshamash№ 1749624Та ні, я в Шепетівці був. Може в казармі не дивились, а радіо слухали, вже точно не скажу.Але, поки зміну порозводив, наші вже програти встигли, про що мене і повідомили, як повернувся.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749618 вiд 2026-06-11 20:57:462 Perfect StrangerМіжнародна федерація шахів покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України.---------------------Щось у лісі здохло
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749616 вiд 2026-06-11 20:48:542 Voxa№ 1749582Я тоді саме окупантом служив. Всі попередні ігри зб. СССР дивився, домовлялися з черговими по частині. А на СССР-Бельгія ми в караул пішли. З караулки кожні 5 хвилин у казарму телефонували, що і як. Я розводящим був, то повною мірою цієї напруги не відчув. Коли зміну повів було 2-1, прийшов і мене радують. Не одразу навіть повірив.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749614 вiд 2026-06-11 20:31:052 olma№ 1749547В статті так класно все розповіли про містечко, як полякам за кілька років вдалося зробити цукерку промислову… але кінець цього дива наші автори якби не написали хто кого і за шо там вбивав.-------------------Може у авторів не було мети з цим розбиратися, хотілося просто накатати текст з картинками.Якщо подумати, перед нами посвоєму типове поселення колоніалістів на чужій землі. У Яновій долмині поляки, навколо - українці. На облаштування добробуту поляків витрачаються кошти, що не може не викликати заздрощів у українців.А потім відбілося те, що сталося з багатьма поміщицькими маєтками і економіями. Там керував уже не здоровий глузд, а ненависть і інстинкти. Аборигени зтерли з землі поселення колоніалістів. По всій планеті таке відбувалося час від часу.