🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд olma :

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751013 вiд 2026-06-27 10:31:25

Тут про рожеві бутси чувак виклав своб тезу:

https://www.instagram.com/reel/DZxqTjgNn02/?igsh=MTBwdmE0NmFxZnY2eQ==

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750968 вiд 2026-06-26 23:15:43

Усман Дембель трьошку поклав Норгам.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750947 вiд 2026-06-26 15:11:09

sk
№ 1750944 вiд 2026-06-26 13:31:28

теніс
два укр дербі в першому колі :)
---
Що ж ти радієш? Буде то шо було в Одесі (тобто в Парижі) перевимотають одне одного, а Вім візьмуть «нонейм-чешки» там школа огого :) або якісь ще московки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750943 вiд 2026-06-26 12:44:48

Цікава дискусія розгорнулася під твітом мера Львова Андрія Садового (про невиконання польською фірмою зобов'язань з будівництва Сміттєспалювального з-ду, і відповідю МЗС РП Радека Сікорського. Рекомендую перечитати, там можна перекласти твіти на укр. мову якщо шо.

https://x.com/sikorskiradek/status/2070131654794821637

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750942 вiд 2026-06-26 12:35:13

Ну не будемо аж так критично на це все дивитися. Все одно не зміниш це швидко, бо ці фундаментальні недоліки правління Зе закладалися в 2019, 21, 22, 23. Можливо його дєрзость вкотре зіграє позитивну роль. Але треба трошки думати наперед.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750941 вiд 2026-06-26 12:21:46

Треба щоб працював МЗС, посли, парламентські партії як більшості так і опозиції. Ну це видається неможливим. З Зеленським ні. Будемо моссаднічати, поки таргани лізуть в Костянтинівку і Дружківку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750940 вiд 2026-06-26 12:19:15

Зеленському треба поміняти свою блять риторику і підхід.

Тому що вся потуга сьогоднішньої України це сміливість і відвага жертовність воїнів простих українців, Сил Оборони і… чимала допомога Європи, ЄСа.

Ця вся потуга може розсипатися від рішення якого люксембургзького або словацького премієра, які заблокують кошти чи шось там.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750938 вiд 2026-06-26 12:11:38

Послав Зеленський Буданова розрулювати з Білим Орлом. І приїхав Буданов до дому. А Зе взяв і Орден Новою поштою вислав.

І в Гданьську - Мерц, Урсула, Туск, а Зе готове 40 денну операцію із змушення Х-ла до миру.
Якийсь Моссад всіх Моссадів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750937 вiд 2026-06-26 12:08:33

PEPSI (Merkury)
№ 1750935 вiд 2026-06-26 10:35:28

В Україні існує аналог МОССАДУ.
(с) Буданов
-----
А аналогів нормального МЗСа, парламента і працюючої більшості в парламенті - нема.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750934 вiд 2026-06-26 09:15:52

Philus
№ 1750933
----

Гарна робота. Цілковита гармонія сенсів!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750926 вiд 2026-06-25 23:12:54

сині лікерники летять івуарійським котам.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
є 1750903 вiд 2026-06-25 16:46:50

Рубіо про скарги Кремля на недотримання «духу Анкориджа»: На Алясці не було жодної угоди

https://www.pravda.com.ua/news/2026/06/25/8041090/

----
Нарешті кубінець почав вирулювати. Там в Анкоріджі, памятаєте, Х-йло здійснило спробу розводняка Трампа, бо вони за намовленням Х-йла проводили зустрічі без МЗСів, без протоколістів, без свідків, короче.

Спроба була відчайдушною, але не достатньо успішною в підсумку, старий маразматичний ріелтор забудовник, вирішив не підписуватися ні під чим.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750901 вiд 2026-06-25 15:14:08

Voxa (Запоріжжя)
№ 1750900
----
Та можна додати до твоєї інфу також з інших областей.

Паливні проблеми в Рашці це дуже добре, але треба лічний состав нищити в першу чергу і носії КАБів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750899 вiд 2026-06-25 14:39:34

А оце вже не Ройтерс і Блумерг умозрієтєльно напєрдаляють, а Президент Макрон в мережі Х

https://x.com/EmmanuelMacron/status/2070078777443410023?s=20

Франція затримала черговий танкер «тіньового флоту» РФ. ВIДЕО

Джерело: https://censor.net/ua/n4010200

Très bien, Président Macron

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750898 вiд 2026-06-25 14:25:59

Навздогін до попереднього посту.

Паливний експерт Український каже, шо в Росії нафтопереробних заводів розміром не менше, ніж найбільший в УА Кременчуцький НПЗ - аж 39 штук. Ну є ще Мозирь і т. п.
Вузьке місце це перекачувальні станції сирої нафти, розлівні потужності ет цетера.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750897 вiд 2026-06-25 14:19:39

Отці, соррі за оффтопік.
Україна завдяки асиметричним ударам по Росії, по Криму зараз переламала інформаційний наратив щодо цієї війни.

Але не варто піддаватися цій переможній інформації, яка зараз лізе.
Слухав щойно по радіо НВ вьюху з експертом з енергетики. Відтак ведуча каже Ройтерс написало, що Московський нафтозавод в КопотнЄ буде відновлений через півроку… В Росії паливна криза і т. п. Також це все повторюють наші медіаканали Марафон, Шрайки, Стерненки і т. п.

На це каже наш експерт: а з якого джерела той Ройтерс зна. коли буде відновлена та срана Копотня? Звідки Ройтерс має дані, що в Рашці паливна 3.14да? Там вся Росія це чорна скриня, інфи не дають.

Каже в Москву можуть споко везти паливо з Нижнього Новогорда НПЗ з Рязані - там все робе.

Експерт каже, що дефіцити і нестача палива це через паніку, що москалі посполиті, підприємства впрок закупляють. Ну і через те, що ця галузь енергетична в них дуже зарегульована, і працює на дотаційних цінах, контракти хуякти без верху ніхто нічого не рішає, тому і створюється перекос в постачанні, принаймні в регіонах Росії.

І цей чувак каже, якщо Рашка візьме і переведе все це на ринкові рейки, відпустить ціни, і дозволить продавати. постачати все за ціною ринка, - так як було зроблено в Україні в 2022 році, то каже кризи там ніякої не буде.

Вони закриють всі свої проблеми, якщо реально захочуть вирішити ці питання.

Маємо надію, що Росія це структура тяжка бюрократична, тоді там треба буде звільняти надбудову з чиновників регуляторів. Подивимося. Але радіти і піддаватися надмірному оптимізму нам ще рано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750882 вiд 2026-06-25 09:22:18

https://champion.com.ua/ukr/football/hto-takiy-p-yer-mungenge-novachok-dinamo-z-pszh-1077666/?

Про П'єра Муненге

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750869 вiд 2026-06-24 22:39:20

Гомбурзькі Лазні

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750868 вiд 2026-06-24 22:38:33

OlegSh
№ 1750867 вiд 2026-06-24 22:26:20

Олеже, місто тенісного турніру називаєтся - Bad Homburg це передмістя Франкуфурта на Майні

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
є 1750860 вiд 2026-06-24 18:35:36

Voxa (Запоріжжя)
№ 1750858

курортне містечко Geinberg недалеко від границі Німеччиною Там +31 "С зараз мабуть.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger