🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд running :

running [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750469 вiд 2026-06-20 23:52:10

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1750463
Да були ще натяки у Флеша

running [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750162 вiд 2026-06-17 20:20:56

2sk (acer chromebook)
№ 1750159
Поки з Іраном не вийде на фініш (будь який) трамп буде намагатися залучити інших, обіцяючи все що завгодно. Тим більше виробництво зброі американцями в Європі буде давати прибутки. Потім.. хз. Може друкк вова пообіцяє поцілувати — трамп таке любить…

running [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749707 вiд 2026-06-13 09:06:33

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749706
Вона скаже «то Байден робив» і одразу поцілує дупу трампу

running [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746643 вiд 2026-04-26 22:05:02

Test

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746178 вiд 2026-04-20 06:38:39

2Nedopysuvach
Ця діячка любить «показувати турботу». Скоро, мабуьб чергових є—бачок запровадять. Здається самий тупий премʼєр у нас зараз. (

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746048 вiд 2026-04-17 08:12:20

Трамп схожий на зе в своєму упоротому «я». Але останні танці навколо релігії ну дуже схожі на косплей гундяєвщини.

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745711 вiд 2026-04-12 23:20:43

Навіть не очікував такого зливу орбана) мадʼяри насрали в штани трампу. Аби тепер наша дипломатія не факапнула з новим орбаном

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745635 вiд 2026-04-12 10:47:41

2sk (chromebook acer 14)
№ 1745631
На жаль побіжать. Ти забув як хуйло вписувався за місцевих бонз і це дуже часто працювало. А у штатів зараз рулять свої єрмаки та інші «профі»

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745627 вiд 2026-04-12 09:26:53

2Nedopysuvach
Ну не знаю про іранських, але команда гамериканських ще та peace deal команда

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745462 вiд 2026-04-10 09:20:24

От не думав, що колись погоджусь з гробаною maga)) трампа — в дурку! І венса туди ж))

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745373 вiд 2026-04-09 06:51:58

2sk
№ 1745364
Ну трамп та венс можуть Україну звинуватити, можуть Канаду чи Гренландію. Точно в переліку винних буде Байден, бо якби трамп був препиздентом, то іран не міг би перекрити протоку

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745351 вiд 2026-04-08 23:24:14

2ProstoVlizPobalakaty
Ну трампидло вже ж не раз казало «демократи — це перший (чи другий після когось, не пам’ятаю точно) ворог гамерики». Що трамп буде далі буде після цього?

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745346 вiд 2026-04-08 23:01:49

klirik
№ 1745338

Який сенат? Який конгрес? це вже привиди. І тепер є ще байки, що колись в давні— давні часи існувала система противаг в якійсь типу демократичній країні) Загалом було б смішно, але…

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744960 вiд 2026-04-03 22:31:45

2 olma
№ 1744955
Трамп— тефлоновий. Щось зробить гуд— і лохотрат буде гучно аплодувати, забувши про пройоби. Да і лохотрат попсовиків специфічний. Глянь на наших поцінвувачив попси— міндічі— хуіндічі, а вони можуть тупо цього не бачити.

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743773 вiд 2026-03-19 23:01:53

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1743771
Скоро будуть продавати на ринках світу білоруську нафту а в підораші білоруські форди та обладнання для нафто та газовидобування в арктиці)

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743770 вiд 2026-03-19 22:43:14

Виступи магівців і нинішніх очільників сша просто списані з українських класичних.. «вінавати папєрєднікі», «винен порошенко він же байден». Переглянеш новини за день і знову охуєватор ламається)

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743181 вiд 2026-03-11 23:43:30

2 VVV
№ 1743158
А хто допоможе Балтії в разі нападу? Трамп? Можливо тільки Скандінави… у хуйла наразі вікно на роби що хочеш

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742852 вiд 2026-03-07 21:33:17

2 ProstoVlizPobalakaty
До війни я через Угорщину їхав в Відень. Це разово було, але… з Кракова на Варшвську трасу краще, здається. А в якому саті вона— хз

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742846 вiд 2026-03-07 21:08:18

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1742843
Да через Райф постійно готівку завозили. раніше літаками. Зараз— хз, мабуть машинами

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742840 вiд 2026-03-07 20:22:00

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1742821
Зайди на сайт НБУ та подивись сальдо купівлі валюти населенням і готівкової і безготівковоі. Там по дням можеш подивитися. І звідки ж покривається та різниця?

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger