running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750469 вiд 2026-06-20 23:52:102Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750463 Да були ще натяки у Флеша
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750162 вiд 2026-06-17 20:20:562sk (acer chromebook) № 1750159 Поки з Іраном не вийде на фініш (будь який) трамп буде намагатися залучити інших, обіцяючи все що завгодно. Тим більше виробництво зброі американцями в Європі буде давати прибутки. Потім.. хз. Може друкк вова пообіцяє поцілувати — трамп таке любить…
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749707 вiд 2026-06-13 09:06:332Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749706 Вона скаже «то Байден робив» і одразу поцілує дупу трампу
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746643 вiд 2026-04-26 22:05:02Test
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746178 вiд 2026-04-20 06:38:392Nedopysuvach Ця діячка любить «показувати турботу». Скоро, мабуьб чергових є—бачок запровадять. Здається самий тупий премʼєр у нас зараз. (
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746048 вiд 2026-04-17 08:12:20Трамп схожий на зе в своєму упоротому «я». Але останні танці навколо релігії ну дуже схожі на косплей гундяєвщини.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745711 вiд 2026-04-12 23:20:43Навіть не очікував такого зливу орбана) мадʼяри насрали в штани трампу. Аби тепер наша дипломатія не факапнула з новим орбаном
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745635 вiд 2026-04-12 10:47:412sk (chromebook acer 14) № 1745631 На жаль побіжать. Ти забув як хуйло вписувався за місцевих бонз і це дуже часто працювало. А у штатів зараз рулять свої єрмаки та інші «профі»
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745627 вiд 2026-04-12 09:26:532Nedopysuvach Ну не знаю про іранських, але команда гамериканських ще та peace deal команда
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745462 вiд 2026-04-10 09:20:24От не думав, що колись погоджусь з гробаною maga)) трампа — в дурку! І венса туди ж))
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745373 вiд 2026-04-09 06:51:582sk № 1745364 Ну трамп та венс можуть Україну звинуватити, можуть Канаду чи Гренландію. Точно в переліку винних буде Байден, бо якби трамп був препиздентом, то іран не міг би перекрити протоку
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745351 вiд 2026-04-08 23:24:142ProstoVlizPobalakaty Ну трампидло вже ж не раз казало «демократи — це перший (чи другий після когось, не пам’ятаю точно) ворог гамерики». Що трамп буде далі буде після цього?
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745346 вiд 2026-04-08 23:01:49klirik № 1745338 Який сенат? Який конгрес? це вже привиди. І тепер є ще байки, що колись в давні— давні часи існувала система противаг в якійсь типу демократичній країні) Загалом було б смішно, але…
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744960 вiд 2026-04-03 22:31:452 olma № 1744955 Трамп— тефлоновий. Щось зробить гуд— і лохотрат буде гучно аплодувати, забувши про пройоби. Да і лохотрат попсовиків специфічний. Глянь на наших поцінвувачив попси— міндічі— хуіндічі, а вони можуть тупо цього не бачити.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743773 вiд 2026-03-19 23:01:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1743771 Скоро будуть продавати на ринках світу білоруську нафту а в підораші білоруські форди та обладнання для нафто та газовидобування в арктиці)
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743770 вiд 2026-03-19 22:43:14Виступи магівців і нинішніх очільників сша просто списані з українських класичних.. «вінавати папєрєднікі», «винен порошенко він же байден». Переглянеш новини за день і знову охуєватор ламається)
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743181 вiд 2026-03-11 23:43:302 VVV № 1743158 А хто допоможе Балтії в разі нападу? Трамп? Можливо тільки Скандінави… у хуйла наразі вікно на роби що хочеш
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742852 вiд 2026-03-07 21:33:172 ProstoVlizPobalakaty До війни я через Угорщину їхав в Відень. Це разово було, але… з Кракова на Варшвську трасу краще, здається. А в якому саті вона— хз
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742846 вiд 2026-03-07 21:08:182 ProstoVlizPobalakaty № 1742843 Да через Райф постійно готівку завозили. раніше літаками. Зараз— хз, мабуть машинами
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742840 вiд 2026-03-07 20:22:002 ProstoVlizPobalakaty № 1742821 Зайди на сайт НБУ та подивись сальдо купівлі валюти населенням і готівкової і безготівковоі. Там по дням можеш подивитися. І звідки ж покривається та різниця?