Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749791 вiд 2026-06-14 01:29:36Voxa (Запоріжжя) № 1749789 Двоє нас. Ну, очікувано
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748134 вiд 2026-05-19 19:48:382 PEPSI№ 1748133Дай вгадаю - 300 Шатунов і 200 дітирболінів?
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744408 вiд 2026-03-26 23:16:12Циган - це фірмА. Найастрологічніший гравець. Грає тільки якщо стрілець в марсі, чи як вам там
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744352 вiд 2026-03-26 22:01:52Справа чи то жопа чи вже гірше
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742954 вiд 2026-03-08 20:01:02Поки що виглядає так, що єдиний сенс мати Гереро - це давати відпочивати Пономаренко
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739378 вiд 2026-01-15 22:40:20Jen № 1739374 Ecoflow Delta 2 Max 2кВт заряджається з 0 за годинку десь, може з хвостиком
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737315 вiд 2025-12-06 20:05:13Та не знаю. Якось так погано все, що нема й про що казати. Важко віднаходити позитиви
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737031 вiд 2025-12-01 17:40:04Вже котрий матч не покидає думка, що це - не команда Динамо. Це збірна гравців Динамо. Цікаво, Костюк подасть у відставку? ;-)
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736760 вiд 2025-11-28 00:22:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1736758 Шацьких
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735314 вiд 2025-11-06 23:57:39Несподівано сподобався Михавко
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735306 вiд 2025-11-06 23:46:07От спасібо. Спасібо і нахуй
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735292 вiд 2025-11-06 23:32:02Хочеться вірити, що вату випустили щоб продати
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735272 вiд 2025-11-06 22:49:26Шола, Гереро - за гранню, Буя, Кабаєв - на ній. Вся небезпека від Піхальонка та Михавка
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735265 вiд 2025-11-06 22:23:36Гереро має неабиякий футбольний інтелект - так майстерно ховатись за захисниками - це треба вміти
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734860 вiд 2025-10-29 19:40:26А якби у них ще був тренер?..
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734707 вiд 2025-10-26 19:44:41Тіаре по координації схожий на чорного богомола
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733574 вiд 2025-10-10 22:19:13А Шапа все кланяється і кланяється. Лажає і привозить
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733024 вiд 2025-10-03 03:53:34 LAZY № 1733023 Ну може. Скажу малому хай поставить мені. На цьому собраніє підстаркуватих айтішників об'являю закритим! Може ще й поспати вийде))
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733022 вiд 2025-10-03 03:44:18Vichny № 1733019 Та воно було все таке вторинне.. мавпили кацапів, птьху. А культ гагаріна - то спершу було по приколу, а потім як завжди :-)
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733020 вiд 2025-10-03 03:38:04LAZY № 1733018 Ого у тебе стаж :-) нє, я вже не граюсь так, шоб було не стидно. Тим більше в фіфу. Якось поставив якусь… Хз, може і 95-го року - подивився на трикутні полігони, що мало уособлювати футбольорів, та й кинув. Грав у футбол менеджер.