🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
 St.OBSILF Abbey
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :

BACK TO NORMAL VIEW


Знайдено такi месаги вiд yagshamash :

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750928 вiд 2026-06-26 00:40:01

OG,

Ромаріо теж тисячу забив. Теж невідомо, в яких турнірах.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750874 вiд 2026-06-24 23:38:52

OlegSh

Як уже написали Гомбурґ це інше місто. 2006 я був і в Гомбурдзі, що біля Кайзерслаутерну, так і в Гамбурдзі, що його всі знають.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750854 вiд 2026-06-24 17:43:46

Гомбурґ - у Гомбурдзі. Місцевий відмінок від Гомбурґ.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750853 вiд 2026-06-24 17:42:22

Tennis

Так, Еліна знялася через травму у Гомбурдзі. Невідомо, чи зможе зіграти на Вімблдоні.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750850 вiд 2026-06-24 17:35:30

Tennis

Елі аут з турніру у Гомбурдзі. Травма. Невідомо, чи зможе грати на Вімблдоні.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750840 вiд 2026-06-24 15:44:49

Philus

1750816

Хахаха! А у мене із Олексою Семененком постійно були випадки з акредитацією. Приходжу до прес центру. А вашу акредитацію вже забрали. Потім уже звик. Бо я Олекса Семенченко, а він Семененко. То він мою помилково забирав.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750839 вiд 2026-06-24 15:39:17

Щодо коментаторів, то це завжди для мене була проблема. Я на стадіоні дивлюся без ваших злоїбучих коментарів. Можна мінімум казати: типу, Заваров учора обісрався, була швидка настя. Це інсайдерська інфа. А що хтось щойно пробив, і хто шкіряним мікрофоном збив павучка у дев'ятці, пішли нахуй. Світлої пам'яті батько, коли було можливо, ставив коментар якийсь еспанський на Океані й вимикав нах озєрава. Ми тоді не знали еспанської, але було: татата, сесесе, ґооооооооооол! А не іграют каманди камєруна і пєруна.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750838 вiд 2026-06-24 15:29:28

AI

Зіштовхнувся із цим уйобищним явищем на ФБ. Недавно почав коментувати дописи поляків про білого орла і всю цю бздуру. Звісно, дописую польською. Ясно, що хуячу фактами, пишу, що Кароль - неадекват. Усе в межах законности. Підар штучний інтелект зробив аналізу, що мої дописи можуть образити почуття багатьох дописувачів. А це ясно, бо українець, що пише польською, апріорі має думку, що суперечить поглядам польської бидломаси. Тож вони скидають мої дописи в кінець чатів. Це як попередження. А далі: можетє жаловаться. Маєте на це типу 3 місяці. Спасіба! Це польською я отримав таке. Хароша штука - штучний інтелект. Пишіть па укрАінськи. Тоді, може, не забанимо. Довбойоби, бля.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
є 1750837 вiд 2026-06-24 15:21:28

Ага, великий шолом тощо. Дякую. Дайте теніс подивитися.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750815 вiд 2026-06-24 04:13:18

Lazy 1750813

Ну, як сказати: велич у тому, що чувак гратиме для гри у футбол у 44 роки. Не для грошей, а просто так. Бо хочеться. Любить грати у футбол. Це нормально для нас, але, як правило, не для зірок.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750814 вiд 2026-06-24 04:04:42

Lazy

1750755

Ні, там йому у Фуншалі рідному на Мадейрі поставили. Можна всцятися зо сміху. https://share.google/FvG9v89k0r2fV3JvV

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750812 вiд 2026-06-24 03:33:07

Великий це Роналджінью. Пишуть, що підписався за когось у Серії С грати в наступному сезоні у 44. Оце я розумію справжній спортовець. Бабла дохуя. Робота - амбасадор Барселони у світі. Віла в Кастелдефелсі. Ні, тягне ще грати. Молоток.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750811 вiд 2026-06-24 03:18:28

Доля Англії зрозуміла ще до початку будь-якого турніру :) 60 years of pain hahaha. Нахуя він узяв Оллі Воткінза і Айвана Тоні, якщо він їх не випускає за 0 0? Пиздець якийсь. Ну, Калверта-Льюїна взагалі не взяв, я мовчу. Це чувак, що просто голи забиває носом із двох метрів. Німецький довбойоб коротше.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750810 вiд 2026-06-24 03:05:20

Бля, де Валік Щербачов? Де Толя Барчуков, Вітя Нестеренко? Де Олекса Семененко? Ех, леґенди.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750754 вiд 2026-06-23 20:54:54

Tennis

Елі на зубах кацапку дотисла, але це може коштувати. Рухалася погано. Може бути травма серйозна. У четвер побачимо.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750745 вiд 2026-06-23 19:32:09

Ще й травмувалася. Типу продовжує, але невідомо нахріна. Бо перед Вімблдоном не варто грати через травму.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750744 вiд 2026-06-23 19:23:55

3 6.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750743 вiд 2026-06-23 19:22:56

Tennis

Сьогодні намічається капітальний пройоб наших кацапкам. Старо вже просерла якійсь ноунеймці. Тепер Елі вже з 3 1 на 3 5 за 10 хвилин якомусь гавну кацапському. Досить лячно, бо видно, що Еліна розгубила форму. Подачі геть нема. Що з нею відбувається, хйз. Еала, а тепер це гавно гамном.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750742 вiд 2026-06-23 17:27:02

А я спокійно без ажиотажу передплачував польську Пілку Ножну в сові. А там були нів'їбенні фотки зірок. В мене на стіні висіли Рей Клеменс і Тахамата.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750725 вiд 2026-06-23 14:31:33

Зел не їде до Ґданська. Свириденко очолить делеґацію.

BACK TO NORMAL VIEW
🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger