yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750928 вiд 2026-06-26 00:40:01OG, Ромаріо теж тисячу забив. Теж невідомо, в яких турнірах.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750874 вiд 2026-06-24 23:38:52OlegSh Як уже написали Гомбурґ це інше місто. 2006 я був і в Гомбурдзі, що біля Кайзерслаутерну, так і в Гамбурдзі, що його всі знають.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750854 вiд 2026-06-24 17:43:46Гомбурґ - у Гомбурдзі. Місцевий відмінок від Гомбурґ.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750853 вiд 2026-06-24 17:42:22Tennis Так, Еліна знялася через травму у Гомбурдзі. Невідомо, чи зможе зіграти на Вімблдоні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750850 вiд 2026-06-24 17:35:30Tennis Елі аут з турніру у Гомбурдзі. Травма. Невідомо, чи зможе грати на Вімблдоні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750840 вiд 2026-06-24 15:44:49Philus 1750816 Хахаха! А у мене із Олексою Семененком постійно були випадки з акредитацією. Приходжу до прес центру. А вашу акредитацію вже забрали. Потім уже звик. Бо я Олекса Семенченко, а він Семененко. То він мою помилково забирав.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750839 вiд 2026-06-24 15:39:17Щодо коментаторів, то це завжди для мене була проблема. Я на стадіоні дивлюся без ваших злоїбучих коментарів. Можна мінімум казати: типу, Заваров учора обісрався, була швидка настя. Це інсайдерська інфа. А що хтось щойно пробив, і хто шкіряним мікрофоном збив павучка у дев'ятці, пішли нахуй. Світлої пам'яті батько, коли було можливо, ставив коментар якийсь еспанський на Океані й вимикав нах озєрава. Ми тоді не знали еспанської, але було: татата, сесесе, ґооооооооооол! А не іграют каманди камєруна і пєруна.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750838 вiд 2026-06-24 15:29:28AI Зіштовхнувся із цим уйобищним явищем на ФБ. Недавно почав коментувати дописи поляків про білого орла і всю цю бздуру. Звісно, дописую польською. Ясно, що хуячу фактами, пишу, що Кароль - неадекват. Усе в межах законности. Підар штучний інтелект зробив аналізу, що мої дописи можуть образити почуття багатьох дописувачів. А це ясно, бо українець, що пише польською, апріорі має думку, що суперечить поглядам польської бидломаси. Тож вони скидають мої дописи в кінець чатів. Це як попередження. А далі: можетє жаловаться. Маєте на це типу 3 місяці. Спасіба! Це польською я отримав таке. Хароша штука - штучний інтелект. Пишіть па укрАінськи. Тоді, може, не забанимо. Довбойоби, бля.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750837 вiд 2026-06-24 15:21:28Ага, великий шолом тощо. Дякую. Дайте теніс подивитися.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750815 вiд 2026-06-24 04:13:18Lazy 1750813 Ну, як сказати: велич у тому, що чувак гратиме для гри у футбол у 44 роки. Не для грошей, а просто так. Бо хочеться. Любить грати у футбол. Це нормально для нас, але, як правило, не для зірок.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750814 вiд 2026-06-24 04:04:42Lazy 1750755 Ні, там йому у Фуншалі рідному на Мадейрі поставили. Можна всцятися зо сміху. https://share.google/FvG9v89k0r2fV3JvV
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750812 вiд 2026-06-24 03:33:07Великий це Роналджінью. Пишуть, що підписався за когось у Серії С грати в наступному сезоні у 44. Оце я розумію справжній спортовець. Бабла дохуя. Робота - амбасадор Барселони у світі. Віла в Кастелдефелсі. Ні, тягне ще грати. Молоток.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750811 вiд 2026-06-24 03:18:28Доля Англії зрозуміла ще до початку будь-якого турніру :) 60 years of pain hahaha. Нахуя він узяв Оллі Воткінза і Айвана Тоні, якщо він їх не випускає за 0 0? Пиздець якийсь. Ну, Калверта-Льюїна взагалі не взяв, я мовчу. Це чувак, що просто голи забиває носом із двох метрів. Німецький довбойоб коротше.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750810 вiд 2026-06-24 03:05:20Бля, де Валік Щербачов? Де Толя Барчуков, Вітя Нестеренко? Де Олекса Семененко? Ех, леґенди.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750754 вiд 2026-06-23 20:54:54Tennis Елі на зубах кацапку дотисла, але це може коштувати. Рухалася погано. Може бути травма серйозна. У четвер побачимо.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750745 вiд 2026-06-23 19:32:09Ще й травмувалася. Типу продовжує, але невідомо нахріна. Бо перед Вімблдоном не варто грати через травму.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750744 вiд 2026-06-23 19:23:553 6.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750743 вiд 2026-06-23 19:22:56Tennis Сьогодні намічається капітальний пройоб наших кацапкам. Старо вже просерла якійсь ноунеймці. Тепер Елі вже з 3 1 на 3 5 за 10 хвилин якомусь гавну кацапському. Досить лячно, бо видно, що Еліна розгубила форму. Подачі геть нема. Що з нею відбувається, хйз. Еала, а тепер це гавно гамном.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750742 вiд 2026-06-23 17:27:02А я спокійно без ажиотажу передплачував польську Пілку Ножну в сові. А там були нів'їбенні фотки зірок. В мене на стіні висіли Рей Клеменс і Тахамата.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750725 вiд 2026-06-23 14:31:33Зел не їде до Ґданська. Свириденко очолить делеґацію.