Показують фанів. У тих муслимських підарасів на всю їхню кодлу фанатів - лише кілька жінок, і ті у ганчірках йобаних, а всі інші фани - 99,99999% - скажені бородаті покидьки.
А в Кабо - веселі, розкуті жінки з яскравими губами та манікюрами, оголеними ногами та глибокими декольте, вони мало не стрибають на плечах своїх чуваків і всі радіють життю разом. Без сраних ганчірок.
Чи може бути хоч мить сумніву, за яку націю вболівати?!
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]