▶
Щодо головпідарів з Ірану, то у них різниця м'ячів доволі фуйова порівняно з іншими командами, які мають по три очки, так що хз - може і не пролізуть.
← попереднє · →/space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]