Очевидно, ні - бо якщо США переможуть Боснію, то далі гратимуть із переможцем пари Бельгія - третє місце з груп A, E, H чи J, а іран - у групі G (легко запам'ятати - від слова "гівно").
← попереднє · →/space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]