№1751014 Batyj
якщо хорватія-гана та австрія-алжир зганяють нічию, а конго виграє в узбекистану, то іран вилетить із вісімки..
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]