2 olma
№ 1751013
це така "класика" теорії ігор
знаючи що твій конкурент буде робити, роби щось, щоб під-насрати конкуренту
самсунг обіцяє анонс а-хуй-єного телефону 1го вересня! зайєбіще!!! сяомі робить анонс схожих телефонів в кінці серпня. з натяком на те що ви можете купити вже зараз за меншою ціною.
стіва джобса всі забули? анонси еппл завжди +- за місяць до чорної п'ятниці. поки конкуренти в очікуваннях що зараз народ розкупить їх продукти. виходить джобс. показує щось а-хуй-єне. хуй-ня що продавати почнуть тільки через пів-року. і народ вже нічого на чорну п'ятницю не купує. чекає пів-року щоб купити еппл...
останні роки самсунги-гугли придумали як з цим боротись... анонсують свої продукти до виходу еппл (чи трохи пізніше), підкреслюючи що ось ця "нова" фішка еппл в наших телефонах була ще 5 років назад...
з рожевими буцами, думаю, уроки вивчать. цікаво буде подивитись на чє через 2 роки. хто виграє гру "зроби щоб всі помітили і продукт завірусився" :)
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]