Це не Україна в залупу лізе. Це партнери бачать що у Росії невдачі, і у них страху поменшало. Поки що це поляки. Але згодом можуть і американці, наприклад. Відключать старлінки, щоб зробити Україну поступливою. У них немає задачі щоб Україна перемогла, у них задача балансувати свої інтереси. У Польщі вже кажуть, що Україна, яка перемогла Росію набагато більша небезпека для Польщі ніж Росія. Їм вигідна слабка і зруйнована Україна, але щоб якось існувала між ними і Росією. Які в України будуть кордони, скільки тут людей житиме нікого не цікавить. Крім українців.
Ну і в ЄС Україна не буде, на цій темі треба ставити хрест.
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]