2 PEPSI
№ 1751045
Коли приблизно 50% країни має огиду до 50% інших жителів країни, включно з обраним ними Трампом - це називаться демократія і США.
Ну ця хуйня не тільки про Штати, але десь так.
З часів Обами країна дуже розколена.
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]