№1751046 Philus
📜Останні 20 🧠AI-портрет 🔍AI-розбір
2 PEPSI
№ 1751045
Коли приблизно 50% країни має огиду до 50% інших жителів країни, включно з обраним ними Трампом - це називаться демократія і США.
Ну ця хуйня не тільки про Штати, але десь так.
З часів Обами країна дуже розколена.
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]