№1751089 OlegSh
📜Останні 20 🧠AI-портрет 🔍AI-розбір
Іран досить гідно бився з Єгиптом. На останніх хвилинах мав кілька нагод та незарахований гол. Щодо жіноцтва то Іран ще відносно ліберальний. Фактично вибір або Алжир або Іран. З позицій фемінізму один хуй :-)
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]