№1751113 Voxa
📜Останні 20 🧠AI-портрет 🔍AI-розбір
VVV
№ 1751112
ну да, навряд чи це був договорняк в прямому сенсі, шоб прям до матчу домовились і розписали сценарій.
Це вийшов договорняк ситуативний. Коли Алжир забив на 90-й хвилині, думаю самі охуїли чи не більше за Австрію.
Так буває, вірніше так склалось.
А найбільше непощастило Ірану :)
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]