VVV
№ 1751112
ну да, навряд чи це був договорняк в прямому сенсі, шоб прям до матчу домовились і розписали сценарій.
Це вийшов договорняк ситуативний. Коли Алжир забив на 90-й хвилині, думаю самі охуїли чи не більше за Австрію.
Так буває, вірніше так склалось.
А найбільше непощастило Ірану :)
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]