Вже є відео якихось алжирських стрімерів, які хапаються за голову і матюкаються після голу Мареза, а потім радіють, що австрійці встигли зрівняти рахунок. Команди, звичайно, ні про що не домовлялись, але при рахунку 3:2 Алжир кинув грати, і чекав що встигне зробити Австрія.
← попереднє · →/space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]