№1751026 Enot
Це не Україна в залупу лізе. Це партнери бачать що у Росії невдачі, і у них страху поменшало. Поки що це поляки. Але згодом можуть і американці, наприклад. Відключать старлінки, щоб зробити Україну поступливою. У них немає задачі щоб Україна перемогла, у них задача балансувати свої інтереси. У Польщі вже кажуть, що Україна, яка перемогла Росію набагато більша небезпека для Польщі ніж Росія. Їм вигідна слабка і зруйнована Україна, але щоб якось існувала між ними і Росією. Які в України будуть кордони, скільки тут людей житиме нікого не цікавить. Крім українців.
Ну і в ЄС Україна не буде, на цій темі треба ставити хрест.
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]