Іран досить гідно бився з Єгиптом. На останніх хвилинах мав кілька нагод та незарахований гол. Щодо жіноцтва то Іран ще відносно ліберальний. Фактично вибір або Алжир або Іран. З позицій фемінізму один хуй :-)
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]