№1751020 sk
ніфігасобі фламінго накрутили "зайвих" кілометрів...
чи маневрували щоб спалити паливо в баках, щоб посадка "м'якша" була? :)
це ж при тому що всі пишуть що сама по собі ціль велика, гарно видна на радарах, летить повільно
"канфєтка" для ппо...
штілєрман в і-вью казав що їм потрібні детальні карти місцевості (болотної), щоб летіти якомога низько. як це роблять томагавки... а такі карти тільки у штатів...

попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]