№1751021 sk
фламінго прилетіли в завод титан-барикади (це, сука, петров-водкін 2.0)
як завжди на болотах назви - "ахуйєтітєльні"
я підозрюю що за часів совка на заводі "барикади" працювали зеки чи інші "схожі" персонажі, яким повезло і їх до гулагу не довезли
тому що на заводі з назвою "барикаи" потрібно працювати 24 на 7 тільки за похльобку і стакан води. по іншому - не уявляю
--------
Це слово тягнеться ще з часів Російської імперії та більшовицького перевороту.

У 1914 році у Царицині (майбутньому Сталінграді, а нині Волгограді) збудували великий гарматний завод.

Після приходу до влади більшовиків у 1922 році заводу дали пафосну пролетарську назву «Баррикады» — на честь революційних барикад та «боротьби робітничого класу».
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]