фламінго прилетіли в завод титан-барикади (це, сука, петров-водкін 2.0)
як завжди на болотах назви - "ахуйєтітєльні"
я підозрюю що за часів совка на заводі "барикади" працювали зеки чи інші "схожі" персонажі, яким повезло і їх до гулагу не довезли
тому що на заводі з назвою "барикаи" потрібно працювати 24 на 7 тільки за похльобку і стакан води. по іншому - не уявляю
--------
Це слово тягнеться ще з часів Російської імперії та більшовицького перевороту.
У 1914 році у Царицині (майбутньому Сталінграді, а нині Волгограді) збудували великий гарматний завод.
Після приходу до влади більшовиків у 1922 році заводу дали пафосну пролетарську назву «Баррикады» — на честь революційних барикад та «боротьби робітничого класу».
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]