Philus, я знаю, що Америка розколата. Та тут поряд і Польща, наприклад, розколота так само як і США. Так само.
Я прочитав тут одного мудрого чувака, який сам з Долини в IT стартапах. І він крім американського пашпорту має іспанський і ізраїльський, так він каже, як Американці не розуміють Європу, як тут все заточене на те щоб отримувати задоволення від життя, і так само каже як Європейці бояться Америку з певних причин.
Так він каже що Мундіаль показує, що спільного набагато більше, ніж різного. І що можна знайти спільні цінності життя.
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]