№1751048 olma
📜Останні 20 🧠AI-портрет 🔍AI-розбір
Philus, я знаю, що Америка розколата. Та тут поряд і Польща, наприклад, розколота так само як і США. Так само.

Я прочитав тут одного мудрого чувака, який сам з Долини в IT стартапах. І він крім американського пашпорту має іспанський і ізраїльський, так він каже, як Американці не розуміють Європу, як тут все заточене на те щоб отримувати задоволення від життя, і так само каже як Європейці бояться Америку з певних причин.

Так він каже що Мундіаль показує, що спільного набагато більше, ніж різного. І що можна знайти спільні цінності життя.
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]