Цікаво було б, якби Алжир плюнув на те, що доведеться грати з Іспанією, і не став пропускати останній гол. А так через турнірні розклади вийшло, що не тільки нічия всіх влаштовувала, а ще й перемога не влаштовувала одну з команд. Тому це договорняк без необхідності домовлятись просто по факту взаємної вигоди від результату.
← попереднє · →/space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]