№1751127 PEPSI
📜Останні 20 🧠AI-портрет 🔍AI-розбір
Австрія виконала завдання мінімум - вийшла в плей-офф.
Щоправда при 2:3 Рангнік нервово закурив:-).
Далі - Іспанія. Буде цікаво.
Австрії втрачати особливо нічого.
Іспанії треба доводити статус гранда.
Щось типу Верховен проти Усика.

Доречі Усик таки пішов на пенсію і станцює на прощання всього 1 раз. Ласт денс.
Головне щоб на ласт денс не було Верховена, Кабаєла, Фьюрі, Джошуа і Дюбуа. :)
попереднє · /space наступне · End остання · u наступне непрочитане · n нова · r відповісти · g оновити · ? сховати · [всі клавіші]