Австрія виконала завдання мінімум - вийшла в плей-офф.
Щоправда при 2:3 Рангнік нервово закурив:-).
Далі - Іспанія. Буде цікаво.
Австрії втрачати особливо нічого.
Іспанії треба доводити статус гранда.
Щось типу Верховен проти Усика.
Доречі Усик таки пішов на пенсію і станцює на прощання всього 1 раз. Ласт денс.
Головне щоб на ласт денс не було Верховена, Кабаєла, Фьюрі, Джошуа і Дюбуа. :)
← попереднє ·
→/
space наступне ·
End остання ·
u наступне непрочитане ·
n нова ·
r відповісти ·
g оновити ·
? сховати ·
[всі клавіші]