🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751016 вiд 2026-06-27 11:09:33

А чи не взяти трампидлові збірну ірану в заручники? Бо щось його пісділ знову накривається пєсдою.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751015 вiд 2026-06-27 10:59:04

хорватам можна навіть і виграти у гани..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751014 вiд 2026-06-27 10:50:12

якщо хорватія-гана та австрія-алжир зганяють нічию, а конго виграє в узбекистану, то іран вилетить із вісімки..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751013 вiд 2026-06-27 10:31:25

Тут про рожеві бутси чувак виклав своб тезу:

https://www.instagram.com/reel/DZxqTjgNn02/?igsh=MTBwdmE0NmFxZnY2eQ==

sk(Xiaomi ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751012 вiд 2026-06-27 10:23:23

Пишуть з 5ти випущених долетіло 3

Denys Shtilierman
@DenShtilierman
·
5h
Волгоград зустрічає сезонну міграцію фламінго з України. Далі буде…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751011 вiд 2026-06-27 09:57:26

Загалом же щодо можливості виходу іранських підарів з групи, то за цією таблицею (перша на сторінці)

https://www.fifa.com/en/tournaments/mens/worldcup/canadamexicousa2026/standings

вони поки що обіймають шосте місце з усіх третіх місць, але їх можуть обійти Хорватія, Алжир або Конго.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751010 вiд 2026-06-27 09:52:50

+№ 1751009

Навіть так: третє місце з груп A, E, H, I чи J.

Якщо іран пролізе, то виходить на Швейцарію.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751009 вiд 2026-06-27 09:48:40

Kaizer [Останнi 20 месаг]
№ 1751006 вiд 2026-06-27 09:23:13

Очевидно, ні - бо якщо США переможуть Боснію, то далі гратимуть із переможцем пари Бельгія - третє місце з груп A, E, H чи J, а іран - у групі G (легко запам'ятати - від слова «гівно»).

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751008 вiд 2026-06-27 09:44:03

Kaizer
№ 1751006

США буде грати з боснійцями. Це вже визначена пара

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751007 вiд 2026-06-27 09:41:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1751005

Австрія і Алжир мають по 3 очка і можуть спокійно розкатати нічію, яка обох влаштує.

Що саме смішне, таке вже було на чм-82 коли Австрія з Фрг кинули через хуй Алжир, розкатавши договорняк 1-0

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751006 вiд 2026-06-27 09:23:13

чи iснуe мoжливiсть Iрaнцям прoлiзти i пoпaсти нa гaмeрiкaнцiв?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751005 вiд 2026-06-27 08:28:15

Щодо головпідарів з Ірану, то у них різниця м'ячів доволі фуйова порівняно з іншими командами, які мають по три очки, так що хз - може і не пролізуть.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751004 вiд 2026-06-27 08:09:51

Грошовите арабське підарйо - в жопі, а бідний порівняно з ними Єгипет йде далі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751003 вiд 2026-06-27 07:50:18

Но Лукака на місці..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751002 вiд 2026-06-27 07:49:20

джаст розмочує..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751001 вiд 2026-06-27 07:38:52

Пардон, хрвати мают ще гру..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1751000 вiд 2026-06-27 07:35:31

з моджахедів лише іранці проходять далі. Єгипет все влаштовує..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750999 вiд 2026-06-27 07:34:22

Щось Нова Зеландія взагалі всраті лузери.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750998 вiд 2026-06-27 07:31:26

Кевін робе 3-0 со середней відстані..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750997 вiд 2026-06-27 07:30:03

А тепер не вище

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750996 вiд 2026-06-27 07:29:38

Знов удар бельга вище воріт..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750995 вiд 2026-06-27 07:27:02

у зоні ризику вилетіти з вісімки залишаються хорвати та корейці. в обох по 3 очки при мінус 1 м'ячі..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750994 вiд 2026-06-27 07:15:21

Трусар другий заштовхнув..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750993 вiд 2026-06-27 07:10:38

новозеландці практично всі грають у британських лігах. Бігатимуть до кінця..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750992 вiд 2026-06-27 07:07:58

була пара дальніх ударів, але все сильно вище воріт..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750991 вiд 2026-06-27 06:50:19

Бельгійці вирішили що забиватимуть виключно з відстані не більше 3 метрів. Вже котрий раз намаються закотити кулю у ворота.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750990 вiд 2026-06-27 05:33:41

Показують фанів. У тих муслимських підарасів на всю їхню кодлу фанатів - лише кілька жінок, і ті у ганчірках йобаних, а всі інші фани - 99,99999% - скажені бородаті покидьки.
А в Кабо - веселі, розкуті жінки з яскравими губами та манікюрами, оголеними ногами та глибокими декольте, вони мало не стрибають на плечах своїх чуваків і всі радіють життю разом. Без сраних ганчірок.

Чи може бути хоч мить сумніву, за яку націю вболівати?!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750989 вiд 2026-06-27 05:28:04



Молодці, якось я пропустив цей френдлі :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750988 вiд 2026-06-27 05:27:23

2 Philus
№ 1750987
2 LAZY
№ 1750984
Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.

Так і грали непогано.


Класно грали, дивлюсь я на цих пацанів - да, ок, туплять, клас не супервисокий, але - вправні, атлетичні, пластичні, швидкі, сміливі, наглі по-хорошому. Чому наші клуби їх не купують? Уж точно не гірше тих, хто приїжджає сюди.
Цікаво, як би наша збірна із ними зіграла б.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750987 вiд 2026-06-27 05:15:32

2 LAZY
№ 1750984
Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.

Так і грали непогано.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750986 вiд 2026-06-27 05:12:28

Вітання Кабо Верде! Зараз глянув за Возінью - вже легендарного їхнього брамкаря. Десять років тому він грав за Зімбру Кишинів! :-)

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750985 вiд 2026-06-27 05:06:29

Уругвай пролітає. Ох, буки нагрілися!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750984 вiд 2026-06-27 05:06:23

Кабо Верде в плейофф!! Клас, кайф!! :) Казка для гравців, Возіньї, його мами в віп-ложі та для веселих чуваків та красивих гарячих дівчат.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750983 вiд 2026-06-27 04:55:24

Бляха муха, команда Зеленого Мису взагалі може вийти на друге місце в групі з трьома балами!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750982 вiд 2026-06-27 04:12:46

Пєтушара, вітаю з ювілеєм! За 10 років ти став ще більш вздорним довбойобом! Залишайся собою!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750981 вiд 2026-06-27 04:07:42

2 gross
№ 1750976
зробив

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750980 вiд 2026-06-27 03:53:01

2 LAZY
№ 1750979
Хуй його зна. Може, й пиздить :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750979 вiд 2026-06-27 03:50:47

Між LAZY та PEPSI відбуваються постійні перепалки й образи протягом тривалого часу (від червня 2016 до червня 2026 року)

Ніхуя собі. А до червня 2016 типу не було? Чи воно тільки останні 10 років аналізує?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750978 вiд 2026-06-27 03:48:11

Реакції - це було б прикольно. Іноді месага ржачна, але окремо про це писати - якось не тойво.
А редагування я б не робив. В цьому є свій кайф - висрав хуйню - нехай тепер висить до страшного суду.
Слово - нє варабєй!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750977 вiд 2026-06-27 02:52:03

2 gross
№ 1750976
2 Philus
№ 1750970
Доречі, можна і лайки прикрутити, зберігати їх в окремій БД, по номеру повідомлення. Ти ж мабуть вже використовуєш БД для інших потреб.


Можна. :)
Можна навіть дозволити редагувати месаги :)

Я зараз розбираюся з RAG - як краще тут його зробити.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.